І знову перші. Юні закарпатські гандболістки вибороли золоті нагороди

3 апреля 2017 г. Прес-служба Просмотров: 4833 RSS Обсудить
Новини
У Сумах відбувся фінальний етап Всеукраїнського дитячого-юнацького турніру «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2003 року народження. 
 
 
У матчі за перше місце СДЮШОР «Карпати» (Ужгород) у захопливій боротьбі з рахунком 22:20 переміг минулорічного чемпіона ДЮСШ "Стрімкий м`яч" (Київ), який цього разу став другим.
 
 
Кращим гравцем нашої команди визнана Аліса Петрів, яка за п’ять ігрових днів забила 29 м’ячів, а допомагали їй: Євгенія Когуч, Юліана Сенинець, Анастасія Гавріш, Вероніка Фучко, Домініка Третякова, Вікторія Казик, Ольга Матьовка, Катерина Скорик, Лілія  Орос, Анастасія Брая, Емілія Марко, Мілка Попович та Андріана Ляхович.
 
 
Чемпіонат Україну з гандболу "Стрімкий м`яч". Дівчата 2003 р.н.:
 
1. СДЮШОР "Карпати" Ужгород
2. ДЮСШ "Стрімкий м`яч" Київ
3. КДЮСШ "БАРСА" Шостка
4. ДЮСШ-2 Київ
5. ДЮСШ Хотин
6. КДЮСШ-3 Харків
7. ДЮСШ Тернопіль
8. ДЮСШ-1 Овідіополь
 
Нагадаємо, що цей сезон для закарпатських гандболісток виявився багатим на нагороди, спочатку дівчата 2000-2001 років народження здобули золото чемпіонату України, далі дівчата 2002-2003 завершили змагання на другій сходинці, а тепер і дівчата 2003 року народження чемпіонки. Вже не за горами й завершення жіночої Суперліги, де ужгородки також претендують на головний трофей змагань, а чоловіча гандбольна команда краю вже за тур до завершення чемпіонату срібло собі забезпечила, тому можна із впевненістю сказати, що гандбол в Закарпатті розвивається в правильному напрямку. 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)