На Прощену неділю чоловічі команди змагались в IV-му турі чемпіонату області з гандболу

Цієї неділі в Перечині пройшов черговий тур чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловічих команд, і виявився він напрочуд цікавим.
 

 

Оскільки змагання відбувались на Прощену неділю, то й команди вирішили розійтися миром, тобто кожна команда в IV-му турі і перемогла і зазнала поразки.
 

 

 

А розпочався ігровий день з матчу між командами із Перечина та Великого Березного, де обидві команди налаштовані були перемогти, але влучнішими були гравці Березнянщини, вони й здобули перемогу в матчі, 19:25.
 

 

 

В наступному двобої зійшлись команди із Хуста та Берегова, забігаючи наперед, завдяки берегівчанам ми і маємо змогу побачити матчі чемпіонату області в записі. Вже з перших хвилин берегівчани активніші були в нападі, тому й одразу відірвались в рахунку, і тільки в середині другого тайму хустяни зуміли впритул наблизитись в рахунку, проте кінцівку матчу провалили і команда з Берегова перемогла, 24:20.
 

 

Далі на майданчик вийшли мірятись силами команда з Березнянщини, в складі якої достатньо гандболістів із обласного центру, та команда із Хуста. Якщо першу половину гри березняни повністю домінували на майданчику й лідирували в рахунку, то вже в середині другого тайму вони були в ролі наздоганяючого. Кінцівка матчу була вдалішою для хустян, які під завісу поєдинку тричі відзначились у воротах березнян, натомість пропустили тільки два, тому хоч і мінімально, проте перемогли хустяни своїх суперників, 32:31.
 

 

В заключному поєдинку недільного туру зустрілись команди з Перечина та Берегова. Знову команда яка вела в першій половині гри, а саме Берегово, не зуміла втримати в перевагу, й в підсумку поступилась. Перечини - ЗУІ Берегово 23:20.

 

 

Турнірна таблиця після IV-го туру виглядає так:

 

Попереду ще два тури, які пройдуть в Берегові та заключний в Ужгороді, де і відбудеться нагородження переможців.

 

Фото та відео: Борис Левитский

Федерація гандболу Закарпаття

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)