Молодіжна збірна. Українки поступилися голландкам

19 марта 2017 г. Прес-служба Просмотров: 3370 RSS 2
Збірна » Новини
В сьогоднішньому поєдинку юні українки зазнали нищівної поразки від голландської молодіжної збірної, 32:17.
 
 
Тільки в першій половині гри підопічні Віталія Надича змогли протистояти дівчатам із Нідерландів, поступившись всього в три м'ячі, 13:10. А от в другому таймі гра відверто не клеїлась, українки загальними зусиллями змогли забити всього 7 голів натомість пропустили 19.
 
Ну що тут можна сказати, нам є чого повчитися та обов'язково потрібно змінювати підхід до всього вітчизняного гандболу.
 
Коли голландський спеціаліст був в Україні то не раз бив на сполох, що нам необхідно переглянути всю систему підготовки збірних в цілому. У нас повністю відсутнє бачення стилю гри та планів підготовки збірних команд, тому діяти потрібно вже, по новому, тому що далі буде все гірше і гірше. Інколи просто необхідно зробити крок назад, щоб потім зробити якісні два вперед.
 
А якщо хтось спитає, хто такі голландці в гандболі? То перегляньте успіхи жіночої збірної, яка за останню п'ятирічку зуміла зробити якісний стрибок, спочатку досягли фіналу чемпіонату Світу, а нещодавно зіграли у фіналі чемпіонату Європи. А щодо Олімпіади, то вони зуміли дійти до бронзового поєдинку, в якому поступились і стали четвертими. До слова, наша збірна на жодних із перелічених змагань участь не приймала.
 
Проте про що ми говоримо, які зміни, коли замість помічника тренеру їде представник з ФГУ... Це для контролю тренерських дій, чи просто туристична поїздка? Для чого із собою брати в поїздку травмованих гравців, хіба в Україні здорових немає? Якщо так, то не тисніть тоді на дівчат, не вимагайте результату, дайте їм отримати цей важливий міжнародний досвід, який вони з часом, зможуть використати, щоб допомогти національній команді. Хоча, єдине, що зміниться це хіба прізвище тренера, якому знову скажуть кого і куди брати і поставити.
 
Не секрет, що не за горами й старти кадетської збірної, це дівчата 2000-2001 років народження, тренери яких ще не озвучують, проте й не озвучують й кращих в цьому віці, оскільки нещодавно завершився чемпіонат України серед дівчат цього віку, де кращими в країні стали вихованки СДЮШОР Карпати та Львівського УФК, проте це мабуть мало кого цікавить...
 
 
А щодо шансів на квиток до ЄВРО-2017, то їх у нас вже немає, сьогодні на нашу молодіжку очікує завершальний матч проти господарок туру, хорваток, які впевнено крокують до своєї цілі, а нам залишається тільки підтримати наших дівчат та їх тренера, які мають сміливість та завзяття, щоб представляти Україну на міжнародних змаганнях.
twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Просто упал общий уровень мастерства игроков.В сборных сейчас нет тех многих, кто лет 5-10 назад задавал тон в детских соревнованиях. (Я сейчас не о тех,конкретно, в чём меня могут обвинить) Возьмите статистику примерно 2010-2015 гг. Там видно - кто в детской лиге играл, а кто даже на лавке не сидел, а сейчас вот это последние приглашены в сборные страны. Куда делись остальные игроки кроме, пожалуй, Балог, Кильч и Готры - другой вопрос, но общий уровень, повторяю - ниже плинтуса. Спасибо, Б.П.Простите, но - это моё мнение.

  2. 2017-03-19 в 22:41:41 | Руслан

    А что Вы хотели? Посмотрите кто играет в Суперлиге (из 6 команд 3 играют), и посмотрите сколько команд играют во Франции (11), Германии (14), Польше (12). Нет опыта, нет результата.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)