Катерина Олексюк: «8 березня традиційно святкую з «Укрзалізницею»»

7 марта 2012 г. Прес-служба Просмотров: 3007 RSS 1
Вітання » Новини
21:06. Зупинка – «Славське». 11 купейний вагон поїзду «Ужгород-Київ». 14 гандболісток «Карпат», 2 тренери, 1 лікар. І я… Дівчата забули про своє свято - 8 березня. Семаль, Коломоєць та Олексюк у четвертому купе серйозно обговорюють тактичну схему поєдинків - «Спартак» Київ - «Карпати» Ужгород. Нагадати їм про Міжнародний жіночий день випала нагода мені…  

- Переддень 8 березня. Жінки отримують подарунки, квіти, святкують з коханими чоловіками. А Ви – в поїзді. Подумки на гральному майданчику в запеклій боротьбі з київським «Спартаком»… 

Наталя Семаль. Так склалося в житті, що ми не тільки жінки, а й професійні спортсмени, тому робота для нас на першому місці і тільки після вдало зіграних поєдинків, ми можемо відсвяткувати вдома.

Юлія Коломоєць. Тільки повернувшись додому з двома перемогами можна буде святкувати.

Катерина Олексюк. Якось думки про свято зараз нема, відчувається лише відповідальність. Дуже хочеться виграти, а бажано з великим рахунком, щоб не було зайвих питань.

- Поєдинок зі «Спартаком» (9-10 березня) на виїзді і наступний домашній (30-31 березня) з «Податковим університетом» вирішуватимуть чемпіонську долю жіночої суперліги. Наскільки Ви готові фізично, тактично і, насамперед, морально?

Наталя Семаль. Завдяки нашому тренеру у нас хороша фізична і тактична підготовка, але є деякі недоліки в захисті над якими ми постійно працюємо психологічно. Це будуть дуже важкі ігри, та на мою думку ми впораємось.

Юлія Коломоєць. У нас трохи менше місяця, щоб виправити свої помилки і підготуватись до цих ігор з повною віддачею як морально так і фізично.

Катерина Олексюк. За фізику і тактику відповідає наш тренер, він знає чого нам бракує, а морально ми завжди готові до найважчого, легкої гри ми не чекаємо.

- Певно, не завжди 8 березня доводиться зустрічати у купейному вагоні. Є сформовані традиції відзначення Міжнародного жіночого Дня.

Детальніше про них.

Наталя Семаль. Вже 10 років мене вітають учні 19 школи, а саме свято проводжу у колі сім'ї.

Юлія Коломоєць. Якоїсь певної традиції святкування немає, найкращий подарунок - провести час з коханою людиною і звісно хочеться, щоб тобі приділяли увагу весь рік, а не тільки на 8 березня.

Катерина Олексюк. Якось в мене склалося, що я вже 4 рік цей день проводжу у поїзді, тому моє свято традиційно з «Укрзалізницею»… (Сміється – авт..)

- Пригадайте найцікавіше 8 березня в житті…

Наталя Семаль. Поїздка до парку розваг в Будапешті, подарована коханою людиною.

Юлія Коломоєць. 8 березня збулася одна з моїх найзаповітніших мрій…

Катерина Олексюк. 4 роки тому мені вперше довелося покинути рідне місто, родину на тривалий час і поїхати в Ужгород. І ця поїздка була саме 8 березня, тому я її запам’ятала.

- До Києва Вас їде 14 гравців, поряд 3 справжніх чоловіків - 2 тренери: Петровський і Суботін, лікар Боднар. У їх розпорядженні ще чотири години до 8 березня. Які подарунки від сильної половини людства Ви б хотіли отримати?

Наталя Семаль. Річний абонемент у «ViperGym».

Юлія Коломоєць. Путівка на двох до Парижу.

Катерина Олексюк. Звичайно квіти… А ще чай зранку.

- Певно, кращим подарунком від Вас у відповідь хлопцям буде

перемога насамперед над «Спартаком»?

Наталя Семаль. Ми докладемо усі зусилля для того, щоб зробити цей подарунок нашим тренерам і уболівальникам.

Юлія Коломоєць. Перемога буде найкращим подарунком для всієї команди - як для дівчат, так і для тренерів.

Катерина Олексюк. Гадаю, окрім 4 очок, щоб усі були здорові…  

- Борисе Анатолійович, Сергію Олександровичу, Сергію Дмитровичу, Вам поталанило більше – 8 березня відзначатимете в товаристві 14 красивих дівчат-спортсменок… Що їм побажаєте?

Борис Петровський. Бажаю отримати омріяні подарунки від своїх коханих чоловіків… А головне – не розчаровувати і не бути розчарованими.

Сергій Субботін. Зняти рожеві окуляри. Чемпіонат ж бо ще не закінчився.

Сергій Боднар. Поменше травм, а побільше кохання і… задоволення… в житті...  

Віталій БІРОВЧАК

Ужгород-Київ

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. з святом дівчата!!! з таким гарним настроем давайте порвемо той спартак.успіхів ,чекаю вас доа а і привезіть мені хтось київського тортика))))))

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)