«Карпати» з'їздили в Словаччину спостерігати за єврокубками

Вчитися не тільки на своїх помилках, а й на чужих. Гандболістки ужгородських «Карпат» не тільки беруть участь в євро кубках, а й активно спостерігають за іншими матчами.

Так, керівництво клубу минулої неділі вирішило повезти дівчат в сусідню Словаччину.

Там, в невеличкому містечку Михайловці, проходив матч 1/16 фіналу Кубку Кубків між чемпіоном країни тамтешньою «Ювентою» та одним з лідерів російського чемпіонату – командою «Ростов».

Виїзд був цікавим. По обіді «Карпати» у повному складі виїхали з Ужгорода, годину-півтори зачекали на кордоні, і гайда на «Хемкостав Арену». Це майданчик «Ювенти», збудований будівельною фірмою, основним спонсором, спеціально для домашніх ігор команди. Там і відбувся поєдинок.

Що цікаво, «Ювента» для Ужгорода особлива команда. Адже свого часу її тренував

нинішній наставник «Карпат» Борис Петровський, а у складі їх грає двоє ужгородок: юний голкіпер Олександра Кребс та Тетяна Трегубова. Окрім того, провідну роль в клубі грає і ще одна українка Юлія Снопова з Херсона. Загалом, «Ювенту» неофіційно називають самою «українською» з неукраїнських клубів жіночого гандболу.

Завдяки таки тісним зв’язкам, керівництво клубу з Михайловців були раді побачити колектив «Карпат» на матчі і презентували їм хороші місця на арені. До речі, вона вміщає до 2 тисяч глядачів і того дня, була заповнена на 80%.

На жаль, команда з Михайловців того дня програла. Зрештою, за класом клуб з Ростова-на-Дону набагато сильніший. Зрештою, в їх складі грає чи не кращі гандболістки Росії та навіть 2 срібні призерки останньої Олімпіади з Чорногорії. Вони, між іншим, і останню Лігу чемпіонів вигравали у складі «Будучності».

До речі, що приємно, за «Ростов» грає і екс-форвард «Карпат» Ольга Передрій. Але вона участі в грі не брала – дається в знаки травма. Крім неї, «погоду» в  «Ростові» також роблять українки Реґіна Шимкуте та Ірина Шибанова. Одним словом, команда досить сильна.

Проте билася «Ювента» на своєму майданчику гідно. До перерви була нічия, але в

другому таймі росіянки трохи додали і таки змогли вирвати перемогу 28:31, що дає їм непогані шанси на вихід в наступний етап Кубку кубків перед домашньою зустріччю.

До речі, найбільше голів в складі «Ростова» забила українка Реґіна Шимкуте, а у

складі «Ювенти» - ужгородка Тетяна Трегубова. Вона, між іншим, справді була кращою на полі – вела за собою партнерок та часто атакувала.

Як зазначив після фінального свистка головний тренер «Карпат» Борис ПЕТРОВСЬКИЙ,

гра виявилася досить цікавою. І перемогла команда, яка на сьогодні, краще

укомплектована. «Ростов» дуже серйозний суперник і саме він є фаворитом в цій зустрічі, - прокоментував він. – Але і «Ювента» змагалася достойно».

За його словами, перегляди таких матчів вживу є дуже корисними для «Карпат». Адже такий єврокубковий досвід є також досить цінним і корисним в майбутньому.

«Дівчата спостерігали за грою сильних спортсменок, дивилися на їхні рухи, дії, - зауважив він. – І робили висновки. Цілком можливо, що цей досвід згодиться нам в Сербії». 

За словами гандболісток, гар їм також сподобалася і з неї можна взяти чимало корисного. Адже на майданчику грали кращі спортсмени не тільки Словаччини та Росії, а навіть України та Чорногорії, які не так давно стояли на п’єдесталі Олімпійських ігор.

Після фінального свистка, «Карпати» відправилися додому. Адже вже наступного дня на них чекала підготовка до виїзної гри з «Раднічками».

Проте билася «Ювента» на своєму майданчику гідно. До перерви була нічия, але вПроте билася «Ювента» на своєму майданчику гідно. До перерви була нічия, але в

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)