Карпати знову виграють і очолюють чемпіонат

Третій ігровий день теж став приємним для вболівальників ужгородської команди, яка знову перемогла. Але почнемо з початку. А розпочав ігровий день матч між Спартою та Галичанкою. Львівська команда досить впевнено почала, та надовго її не вистатачило. Середина першого тайму стала провальною для Галичанки, а Спарта тим часом вирвалася вперед. Перший тайм закінчився на користь криворізької команди 16:10. Другий тайм пройшов за тим же сценарієм. Впевнений початок львів'янок, які за перші десять хвилин забили 8 м'ячві проти 4 суперника. Та провал в середині таймі і до кіцня матчу на полі господарювала Спарта, яка і перемогла.

Матч між Спартаком і Дніпрянкою був більш рівний і більш напружений. Перший тайм за київською командою, дуже активний старт. В другому тайму дівчатам з Херсона вдалося вирівняти гру. Та цього було мало, в результаті перемога Спартака.

Ну і останній поєдинок дня між командами, які в минулому сезоні до останнього туру билися за срібло, Карпати - Податковий Університет. На десятій хвилині Карпати уже поступалися 7:3. До кінця тайму вдалося стабілізувати ситуацію, та все ж на переву команди пішли з рахунком 12:14 на користь податківців. Початок другого тайм пройшов за трошки більшої переваги Карпат, які і наздогнали Університет на 38 хвилині. Друга половина тайму була дуже напружена і можна сказати рівною. Обидві команди дуже багато і агресивно атакували. Доходило до того, що було одночасно два вилучення на дві хвилини в однієї команди. Спочатку податкова в меншості, а потім Карпати. Та дівчатам з Ірпіня бракувало більшої точності, цим і скористоалися ужгородки. В результаті важка перемога Карпат.

Резульати всіх матчів третього дня:

Спарта (Кривий Ріг) - Галичанка (Львів) 31:23 (16:10)

голи

Спартак (Київ) - Дніпрянка (Херсон) 28:26 (15:11)

голи

Карпати (Ужгород) - Податковий університет (Ірпінь) 27:23 (12:14)

голи

По закінченні матчу Карпати - Податковий Університет, вболівальники Карпат проявили напериємний і неспортивний жест в сторону суперника. На поле  

з верхньої трибуни полетіли пластикові пляшки. На щастя без наслідків. Гандбольний клуб Карпати просить вибачення за такі дії своїх вболівальників. А також на майбутьнє просимо приходити на мачт і вести себе з повагою до гравців і вболівальників, які прийшли подивитися на спорт, а не на хуліганство.

Напевно дається взнаки третій день ігор підряд. Після матчу тренери були дуже не багатолівними. Тренер податківців Майя Карбунар відмовилася давати будь-які коментарі щодо гри, тільки наголосила на хуліганській поведінці вболівальників, яка її дуже розлютила. Борис Петровський залишився задоволений діями своєї команди, хоч багато помилок, та йому сподобалося. Капітан Карпат Наталія Туркало розказала, що дівчата зціпивши зуби боролися від першої до останньої секунди. Особливо коли в п'ятьох зуміли втримати рахунок, пропустивши м'яч швидко відповіли тим самим. Як виявляється в гандболі є правило "госпадорської половини поля". І стосується воно розминки перед матчем. І хоч тур з'їздний, та правило ніхто не відміняв. Податківці знехтували цим неписаним законом. І за словами Наталі це додали ще більшого стимулу у грі.

У суботу команди відпочиватимуть, а в неділю відбудеться четвертий ігровий день.

Пройдуть наступні матчі:

Податковий Універсистет 14:00 Спарта

Галичанка 16:15 Спартак

Дніпрянка 18:30 Карпати

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)