Карпати здолали спартаківок в першій грі 9-го туру

Сьогодні ужгородки впевнено здолали столичних гандболісток.

 

 

Гра для карпатівок виглядала непростою тільки до 6-ї хвилини першого тайму, де на табло засяяло 3:3 після голу Воскобойник, а далі швидкі два голи від Лезінської та Фурманець вивели закарпаток вперед. Після цього ужгородки каменя на камені не залишили від підопічних Майї Карбунар, в підтвердження цьому рахунок після першої половини гри сягнув різниці в 10 м'ячів, 17:7.
 

В другій половині гри перевага домашньої команди тільки зростала, а коли Ірина Компанієць вшосте відзначилась у воротах Олени Кемінь, різниця голів сягнула в 14 "пунктів", 24:10. Далі спартаківки відквитали два голи, проте натиск карпатівок зупинити не змогли. Ужгородки швидкими контратаками добивали суперниць, а після сейвів від Єлизавети Воронько, ще більш впевненіше діяли в захисті. В підсумку Карпати здобули чергові два очки у внутрішній першості.
 

Карпати - Спартак 35:18 (17:7)

 

Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 8, Готра 7, Сухецька 5, Фурманець 4, Мелекесцева 4, Білик 3, Лезінська 3, Кильч 1, Гичка, Попович;
 

Спартак:

Кемінь, Михайленко; Рибкіна 5/2, Воскобойник 4, Малькевич 2, Іваненко 2, Зінатуліна 2/1, Магдич 1, Шидивар 1, Височина 1;
 

Штраф: 4 - 8 (Гичка, Білик - двічі Єрохова, Рибкіна, Воскобойник); 7м: 0 - 4/3 (Воронько відбила кидок від Іваненко).

 

Завтра на підопічних Бориса Петровського та Майї Карбунар очікує повторний поєдинок в рамках 9-го туру, а розпочнеться він об 11:00.

 

А в рамках цього ж туру вдома миколаївський Реал обіграв тернопільський Економуніверситет, 29:18.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)