Карпати здолали миколаївський Реал, 20:28

Сьогодні в першій зустрічі 7-го туру ужгородські Карпати переграли місцевий Реал, 20:28.

 

 

Матчі на виїзді завжди цікаві тим, що приймаюча сторона прагне показати себе якнайкраще перед рідними вболівальниками, от і миколаївський Реал не виняток.
 

Хоча й розпочали карпатівки вдало, проте гандболістки Реала зовсім скоро нав'язали свій стиль гри, який притаманний їм в рідному залі, і зуміли не тільки впритул наздогнати карпатівок, а й на перерву піти в якості фавориток. Важко було сказати чому саме так завершилась перша половина гри, чи забагато помилок було у закарпаток, чи то злагоджені дії підопічних Анатолія Портного та його компаньйонів були більш результативнішими, проте місцеві спортсменки "в роздягальню" забили три "сухих" голи, тому й перемогли 12:11.
 

Оскільки ужгородки поступались, то друга половина гри розпочалась із їх активних атак, і вже після першої "п'ятихвилинки" гості були попереду, 13:15. Далі стало ще спекотніше, Борис Петровський змінив голкіпера Ірину Яблонську-Бобаль, яка в перршій половині гри зуміла 9 раз врятувати рідні ворота, на юну Єлизавету Воронько, і не помилився. Як тільки вона "зачепилась за м'яч", то гра одразу стала динамічніша, а атаки карпатівок більш стрімкими та вдалими, тому наступні десять хвилин хазяйки тільки робили, що діставали м'яча із власних воріт.
 

Кінцівка матча вже не була така інтригуюча, проте під завісу поєдинку, ужгородка Катерина Купчак зуміла забити свій перший гол, після точної передачі кращого снайпера сьогоднішнього поєдинку Анастасії Мелекесцевої, в жіночій Суперлізі, тому щиро її вітаємо із деб'ютом.
 

Загалом впевнена перемога карпатівок така, 20:28.

 

Реал - Карпати 20:28 (12:11)

 

Реал:

Никифорук; Дунець 5, Наімі 5, Бонар 2, Аксьонова 2, Сторожук 2, Бабій 1, Борейчук 1, Ситецька 1, Бесова 1.

 

Карпати:

Яблонська-Бобаль, Шеламова, Воронько; Мелекесцева 7, Компанієць 5, Кильч 4, Сухецька 3, Лезінська 3, Гичка 2, Готра 2, Купчак 1, Фурманець 1, Попович, Білик.

 

А в іншому матчі 7-го туру, львівська Галичанка гостюючи в Броварах, більш ніж впевнено переграла столичний Спартак, 14:31.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)