«Карпати» впевнено переграли ірпінчанок

15 февраля 2013 г. Денис Фазекаш Просмотров: 4567 RSS Обсудить
Новини

Ужгородські «Карпати» перемогли вдома у свого давнього принципового суперника - «ПУ-ДПС-БВУФК» з Ірпіня 35:25. Гості з Київщини лише на початку гри завдали проблем чемпіону України, але ужгородки змогли переламати хід поєдинку на свою користь та здобути чергову перемогу. 

Розпочався перший тайм з атак гостей. Що цікаво, забила гол в складі ірпінчанок Іванна Мигович  - корінна закарпатка. Перевага ірпінчанок протривала 5 хвилин, поки Вікторія Цибуленко не зрівняла рахунок, а Олена Уманець не вивела господарів вперед. 

Далі ще трохи продовжилася рівна гра, але вже до 15 хвилини «Карпати» зуміли налагодити гру та відірватися на 3-4 мяча.

В такому темпі і закінчився перший тайм - 17:10.

В другому гості не змогли переламати хід поєдинка – господарі впевнено вели в рахунку. Щоправда, вже без одного зі своїх лідерів – Олена Уманець заробила червону карточку.

До кінця поєдинку «Карпати» вели в рахунку 10 голів. Відрив такий і залишився. До речі, і останній гол в матчі закинула форвард гостей -  Іванна Мигович. Гра завершилася перемогою «Карпат» 35:25.

Повторна гра відбудеться завтра, 16 лютого, о 10.45. 

 «Карпати»: Гайович, Балог, Уманець (10), Шолковська (2), Шваб, Семаль, Кільч, Тарасова, Лебедева (4), Туркало (7), Малюченко, Воронова (1), Лєзінська (3), Мазюта, Цибуленко (5), Петровська (3).

«ПУ-ДПС »: Власова, Воскобойнік (3), Гутник (2), Харламова (3), Донець, Андрійчук (10), Власюк (1), Мигович (5), Іванченко (1), Москаненко, Єфремова. 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)