Карпати вдруге переграли миколаївський Реал 34:16

Сьогодні відбулась повторна зустріч між ужгородськими Карпатами та миколаївським Реалом в рамках 4-го туру жіночої Суперліги.
 
 
Протягом всього матчу ужгородки вели в рахунку, непогано оборонялись та активно йшли вперед. Але не все вдавалось в атаці. Дівчата часто помилялись під час виходів сам-на-сам. На цьому акцентував і президент клубу Олександр Ледида.
 
«Ми часто провалюємось в захисті та не реалізовуємо виходи один-на-один. Якщо ми хочемо виходити на європейський рівень гри, то ці огріхи потрібно ліквідовувати. Але це вже завдання тренерського складу», -сказав він.
 
Гравчині «Реалу» були більш мотивованими, активніше йшли вперед, проте досвід гравців «Карпат» завадив їм бодай наблизитись до них. В підсумку – 34:16 на користь господарів.
 
 
Самі ж гравці «Карпат» усвідомлюють, що протягом цих двох ігор вони допустили багато помилок, які потрібно виправляти у процесі підготовки до наступного матчу з львівською «Галичанкою».
 
Карпати - Реал 34:16 (17:9)
 
Карпати:
Яблонська, Воронько, Шмітко; Кот 5, Кильч 5, Готра 5,  Мигович 4, Косик 3, Цубина 3, Воронова 3, Каганець 3, Мелекесцева 1, Лєбєдєва 1, Лезінська 1, Компанієць, Чундак.
 
Реал:
Нікіфорук, Сінаєвська; Аксьонова 5, Тріфонова 4, Бабій 1, Андреєва 1, Донець 1, Наімі 1, Сторожук 1, Мостова 1, Черв'якова 1.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)