Карпати громлять Галичанку, Податкова втрачає очки

В дванадцятому турі суперліги в Ужгороді в західному дербі "Карпати" зійшлися з "Галичанкою". Ослаблена відсутністю травмованих ключових гравців львівська команда не змогла на рівних протистояти "Карпатам". В результаті два розгромних матчі, які повністю пройшли за сценарієм "Карпат". Більш інтригуюча гра була в інших матчах туру, де кожна команда здобула по перемозі. "Спарта" в перший день поступилася "Спартаку", а податковий університет втратив два очки в Запоріжжі. До кінця чемпіонату залишається два тури. В наступному турі найближчий переслідувач "Карпат" - "Податковий університет" зустрічається зі "Спартою", а вже в останньому команду з Ірпеня чекаємо в Ужгороді. На "Карпати" ж чекає київський "Спартак", який в другому етапі грає на підйомі і показує результат.

Результати матчів 12 туру

Перший ігровий день

Спарта 28:30 Спартак

Карпати 37:14 Галичанка

Другий ігровий день

ЗДІА 24:21 Под. Універ

Спарта 26:24 Спартак

Карпати 31:13 Галичанка

Післяматчеві інтерв'ю.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

- Галичанка молода і перспективна команда. Зараз вона послаблена, тому ми впевнено провели весь поєдинок. Одна проблема це травма Гайович. В понеділок вівторок буде відомо наскільки вона складна. По грі, ми переважали в усіх лініях, це було видно і це показує рахунок гри.

- Наприкінці матчу ви випустили резерв.

- Ті гравці, які мало грали в нас або виходили епізодично отримали шанс себе проявити. Ми все рівно переважали, але роботи ще багато і їм треба грати, щоб молодь прогресувала.

- Як оціните гру молодої "Галичанки" і Тамари Самбитян, яка за версією вболівальників була найкраща в складі гостей?

- Думаю Тамара Самбитян одна з найперспективніших гравців в Україні. З характером, майбутнє за нею.

- Після тривалої перерви вийшла Наталя Петровська.

- Ще не вистачає ігрової практики, але фізичний стан дозволяє грати 60 хвилин. В зв'язку з тим, що мала дитина вона не буде поки що грати на виїзді, а тільки вдома.

Василь Козар, головний тренер ГК "Галичанка"

- Мені здається на гру це не дуже схоже. На жаль я вже змучився про це говорити. Сьогодні були би всі функціонери міста Львова дуже задоволені, якби команда "Галичанка" розвалилася. Ми дуже цьому опираємося. Я, як тренер і дівчата. Ми дуже хочемо доказати, що команда має право на існування. Об'єктивно ми сьогодні віддали "Карпатам" основних гравців і ще таких дуже багато. Вже втратили 13 гравців. Також чотири основних гравці задньої лінії травмувалися. Ми приїхали ослабленими. Трьома гравцями в задній лінії проти такої команди, як Ужгород, яка претендує на медалі і на чемпіонство, дуже важко грати. Хочеться по швидше дограти цей сезон, дочекатися, коли цей жах закінчиться. Зробити, якісь висновки і спитатися нашу владу чи потрібній їй ці діти. Перспективні молоді гравці, збірники України, генофонд України чи не потрібні? Я бачу, що не потрібні. Вони створюють тільки проблеми всім можновладцям своїм існуванням, нажаль. Як сироти в чужій сім'ї. МИ хочемо їсти, хочемо одягатися, хочемо дихати, нормально працювати. ЦЕ рівень на якому дівчата втрачають своє здоров'я, дитинство. Ми несемо велику відповідальність перед цими дітьми. Приїздять румуни, вже вкрали в нас дітей. І ще будуть красти. ВОни будуть приймати румунське громадянство, будуть грати за Румунію, Польщу, Росію, но нажаль не за Україну і не за Львів. А по грі ви все бачили. Дуже зроблена хороша робота в Ужгороді. Я бачу дівчат, які вернулися від нас до вас, вони ростуть, добавляють по грі.Я радий, що їм створюють такі умови, є хороші люди, хороші тренери, хороші наміри, бажання, оце сьогодні відіграє роль.

- Як ви оціните команду на початку сезону і вкінці?

- В нас було основне бажання зберегти команду. Я думав це випадково. А воно виявляється, що все робилося для того, щоб розвалити команду. На щастя сьогодні в суперлізі сім команд і наступного року ми не вилітаємо. Я особисто сезоном задоволений. Ми зберегли команду. Мої дівчата це грають в збірних і виграють - це саме головне. І мої дівчата це знають, вони найперспективніші в Україні, краще моїх нема. Єдина проблема, що тепер усі хотіли б бачити їх в своїх командах. Моє завдання зберегти цей кістяк. Я це зможу зробити, якщо мені хтось допоможе у Львові. А якщо мені будуть казати, що багато граємо, а не виграємо в Карпат. Бо з Карпатами грати, те саме, що з київським Динамо Закарпаттю.

- Ну виграли ж минулого року.

- Ми цього сезону виграти не виграли, но кожній команді дали бій і попсували нерви. Тому сьогодні у Львові працюючи в училищі фізкультури, працюючи з командою за три роки я набрав дівчат, які за рік два можуть боротися за чемпіонство. Якщо ми їх збережемо, якщо дамо відповідну підготовку. Просто так вийти сьогодні і виграти, ті часи минули.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)