I-й тур Закарпатської ліги з гандболу серед чоловічих команд

25 ноября 2013 г. Прес-служба Просмотров: 2863 RSS Обсудить
Чоловічий гандбол
Вчора, 24 листопада, в приміщені спортивного залу Перечинської загально-освітньої школи пройшов I-й тур Закарпатської ліги з гандболу серед чоловічих команд.
В змаганнях приймали участь команди з Ужгорода, Берегова та Перечина. Колективи з Тячева, Солотвина та Хуста через фінансові проблеми не змогли приїхати.
Першими на майданчику зустрілися команди з Ужгорода та Перечина. Обидві команди вдало діяли в нападі та захисті, тому на перерву пішли з нічийним рахунком, 9:9. В другій половині гри ужгородці вели в рахунку 2-3 м'ячі, але наприкінці залишились вчотирьох на майданчику, а команда з Перечина цим скористалася і скоротила відрив. Завершився матч з рахунком 18:18. За ужгородську команду забивали: Терпак (6), Костюх (5), Богач (4) та Балаж (3).
В наступній грі ужгородські гандболісти зустрілися із командою з Берегова, де в першому таймі мінімально поступилися з рахунком 13:12. Боротьба була напружена і в другому таймі, ужгородці вели в рахунку, але наприкінці зустрічі берегівці реалізували єдиний в матчі семиметровий штрафний кидок та зрівняли рахунок, після чого вдало зіграли в захисті і забили гол до фінального свистка. Рахунок зустрічі 24:23 на користь команди з Берегова. Ужгород: Костюх (11), Уманець (5), Новіков (3), Балаж (3), Терпак (1).
В третьому матчі команда з Берегова без відчутних проблем перемогла від Перечина з рахунком 31:22.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)