Heidi Loke найкраща гандболістка світу 2011 року

18 марта 2012 г. Іван Паламарчук Просмотров: 4906 RSS Обсудить
Новини

На початку березня Міжнародна федерація Гандболу визначила найкращих гравців світу 2011 року. Найкращим гандболістом став данець Mikkel Hansen, а найкращою гандболісткою Heidi Loke з Норвегії.

Lоke, яка виступає за угорський клуб Audi ETO Györ з цього сезону, отримала 28 % голосів і випередила Allison Pineau (Франція, 22%). Allison здобувала цей титул в 2009 році. Також позаду норвежки залишилася її співвітчизниця і одноклубниця Katrine Lunde Haraldsen (20%), а також Andrea Lekic (18%) з Сербії та Andrea Penezic (12%) з Хорватії.

У 2011 році Heidi Lоke виграла усі можливі титули. В травні Лігу Чемпіонів з своїм колишнім клубом Larvik HK і стала кращою бомбардиркою турніру. Також виграла кубок Норвегії, норвезький чемпіонат і стала його кращим бомбардиром, втретє поспіль. А в грудні разом із збірною Норвегія виграла чемпіонат світу. 

Титул найкращого гравця Міжнародною Федерацією Гандболу вручається з 1988 року. За цей час представники Норвегії здобували його п'ять разів. Чотири рази найкращими гравцями ставали гандболістки з Угорщини, по два з Австрії та Південної Кореї. І по одномій представниці з Югославії, Швеції, Данії, Китаю, Німеччини, Франції та Румунії.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)