Гандболістки «Карпат» посадили «алею чемпіонів» (ФОТО)

26 марта 2015 г. Прес-служба Просмотров: 3937 RSS 1
Новини

Тепер алея хвойних саджанців буде зустрічати гостей просто на в’їзді до Ужгорода 

Краща гандбольна команда України, - ужгородські «Карпати», - сьогодні висадили близько трьохсот дерев – ялинок та сосен. Тепер алея хвойних саджанців буде зустрічати гостей просто на в’їзді до Ужгорода. Вона простягнулася від села Барвінок до стели із назвою міста. 
Для гандболісток подібна акція – не перша. Минулого року вони висаджували кущі рододендрону на площі Народній. Тим не менш зізнаються – робота складніша за виснажливі тренування:
«Дерева висаджувати просто приємніше,хоч і важче–каже гравець команди Беата ЦУБИНА. – Буде дуже приємно бачити, як на в’їзді в місто ростуть дерева. Своїм дітям буду казати, що це я їх садила». 
Керівництво клубу стверджує – такою акцією  спортсменки закликають своїх вболівальників облаштовувати та берегти рідне місто. 
«У нашому клубі є традиція – збиратися разом весною і висаджувати дерева, – розповів президент ГК «Карпати» Олександр ЛЕДИДА. – Загалом, такі акції мають бути масовими. Навесні люди мають виходити на вулиці і приводити своє місто до ладу – створювати європейський край власними руками». 
Цієї п’ятниці, 27 березня,  ужгородські «Карпати» відправляться в Тернопіль, де на команду чекає третій з’їзний тур. Вони гратимуть із командами Західного регіону.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2015-03-26 в 22:40:28 | болельщик

    молодцы девчонки-Супер

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)