ФГУ пропонує змінений формат чемпіонату України, який стартує вже 9 вересня

У сезоні 2016/2017 чемпіонати України серед команд жіночої та чоловічої Суперліги пройдуть за зміненим форматом.
 
 
Жіноча суперліга пройде у два етапи:
 
У жіночій Суперлізі зіграють Галичанка (Львів), Карпати (Ужгород), Дніпрянка (Херсон), Спартак (Київ), Економунівер (Тернопіль) та Реал (Миколаїв), який буде допущений до змагань лише за умовою погашення заборгованостей по вступним внескам за минулий сезон та забезпечити виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 2025 від  18.12. 1998 р. «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-розважальних заходів»
 
Жіночий чемпіон стартує 9-10 вересня. Перший етап чемпіонату пройде в два кола з двома спареними матчами в кожному турі: п’ятниця-субота. Кожна команда зіграє з усіма суперниками по два спарених матчі вдома та по два - на виїзді. Всього кожна команда проведе на цьому етапі по 20 матчів. Згідно з турнірною таблицею за підсумками першого етапу команди будуть поділені на дві групи по три команди: група А (команди 1-3 місця) та група В (команди 4-6 місця).
 
На другому етапі всередині кожної групи пройдуть по три з’їзні. Кожна команда прийматиме по одному туру. За підсумками другого етапу буде сформовано остаточну турнірну таблицю чемпіонату. Група А визначить місця з 1 по 3, група В – місця з 4 по 6. Всі очки здобуті командами на першому етапі зберігаються і на второчу етапі.
 
Зміни в форматі проведені з метою підвищення мотивації команд. Так команди групи В на другому етапі боротимуться за 4 місце, що дає право виступу у єврокубках.
 
Щодо єврокубків, то в Кубку Виклику «Карпати» стартують з 3-го кваліфікаційного раунду (1/16 фіналу). Свої матчі вони проведуть 12/13 листопада та 19/20 листопада. Жеребкування відбудеться 19 липня, де і буде визначений суперник для ужгородської команди.
 
Нагадаємо те, що ужгородська команда вже вийшла з відпустки, та активно розпочала підготовку до нового сезону.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)