До нового сезону – готові!

У середу, 23 серпня, Федерація гандболу Закарпаття провела чергове засідання, головною темою якого була підготовка до нового спортивного сезону.
 

 

Спортивні функціонери, тренери, безпосередньо гандболісти і судді мали змогу внести корективи у календарний план спортивних заходів, виокремити недоліки та внести слушні пропозиції у майбутні турніри та спортивні події які пов’язані з гандболом безпосередньо чи частково. Однак сформувати остаточного календаря заходів не вдалось через відсутність розкладу Всеукраїнських чемпіонатів та кубків.
 

Обговорюючи майбутній календарний план тренер-викладач Берегівської ДЮСШ Сергій Іванович Шостак зауважив що батьки його дітей скаржаться на те що часто змагання припадають на державні чи релігійні свята. На що присутній на засіданні начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Йосипович Ерфан відповів, що це є частиною своєрідного підходу до організації змагань, який спрямований на його популяризацію та безпосередню підтримку батьків своїх дітей. У робочі дні батьки майже не мають змоги прийти на змагання та підтримати діточок, а у вихідні часто зайняті домашніми справами, тому у дні релігійних чи державних свят якраз і є змога приділити час здобуткам юних спортсменів та спортсменок.
 

Також на засіданні приділили достатньо часу суддівській тематиці. Були дані рекомендації щодо нових головних суддів змагань, рівномірному розподілу суддівських пар на змагання та уточнені списків потенційних суддівських пар, які в разі потреби зможуть обслуговувати матчі дитячих змагань.
 

Водночас вже протягом місяця в експлуатацію після ремонту здадуть зал №2 спорткомплексу «Юність» з сучасним покриттям, де буде відновлено тренувальний процес дитячої спортшколи та розпочне підготовку до нового сезону чоловіча гандбольна команда. А у місті Тячево, після декількох років будівництва, відкриють новий спорткомплекс в якому повинна запрацювати й гандбольна спортшкола.
 

Протягом засідання були підняті й проблемні питання, такі як дискваліфікація однієї з команд в дитячій першості, ймовірні «підстави» в складах, непорозуміння щодо суддівства. Але як зазначив президент федерації гандболу Закарпаття Олександр Олександрович Ледида, такі непорозуміння виникатимуть завжди, де є боротьба та намагання показати кращий результат і їх вирішення не може бути локальним, діяти потрібно системно і зважено. На засіданні вдалось розібратись у всьому наболілому за минулий сезон і з новою мотивацією йти до прийдешнього сезону.
 

Прес-служба ФГЗ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)