«Будемо робити сенсацію», - воротар ГК «Карпати» про наступний сезон

Напередодні першого туру жіночої Суперліги України з гандболу сезону 2016-2017 тренери та гравці поділились із «Голосом Карпат» прогнозами на наступний сезон.
 
 
Головний тренер «Карпат» Борис Петровський розповів, що наразі команда активно готується та награє молодих гравців.
 
«Зараз ми не готові на 100%. Рівень готовності ми побачимо на першій офіційній грі.  У нас багато молодих гравців, рівень майстерності яких поки не настільки високий, як би нам хотілось, але ми будемо працювати над тим, щоб вони стали повноцінними гравцями Суперліги», - сказав тренер.
 
 
Молоді гандболістки з тривогою очікують першого офіційного матчу. Вони зізнаються, що ігри на такому високому рівні – це велика відповідальність, яку мають виправдати. Також дівчата підкреслюють, що їм потрібен час, аби зігратись та увійти у ритм «Карпат».
 
 
Воротар гандбольного клубу Ірина Яблонська зазначила, що наразі команда не зовсім готова до гри на тому рівні, до якого звикли вболівальники.
 
«У нас омолодився склад, нам потрібен час, що молодь підтягнулась і підросла. Так, їм ще багато чого не вдається, але вони дуже наполегливо тренуються, залишаються після тренувань відпрацьовувати кидки та комбінації», - сказала Ірина.
 
 
Також вона підкреслила, що попри все тренерський штаб завжди ставить перед ними завдання перемогти.
 
«Борис Анатолійович на кожному тренуванні каже нам, що завжди треба прагнути перемогти. Тому у першому матчі та сезоні загалом ми будемо робити сенсацію та намагатимемось перемогти у кожному матчі», - зазначила Яблонська.
 
 
Нагадаємо, що 2-3 вересня гандбольний клуб «Карпати» зіграє свої перші матчі у новому сезоні проти тернопільського «Економуніверситету».
 
 
Наталія Боднар, Голос Карпат
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)