Антон ван Боесхотен: "Наша перемога закономірна"

По завершенні першого матчу 5-го туру жіночої гандбольної Суперліги «Галичанка» Львів – «Карпати» Ужгород (25:28) своїми враженнями від гри з IA ZIK поділилися тренери та гравці обох команд.
 
 
Антон ван Боесхотен, тренер «Карпат»: «Сьогодні було дуже важко. У Львові нам завжди грати непросто. Тому перемога легко не далася. Та у сьогоднішній грі ми лідирували постійно, тому перемога закономірна. Дівчата довго йшли до цієї перемоги, вони її по праву заслужили. Молодці! Щоправда, я особисто більшого чекав сьогодні від Яни Готри та Дарини Каганець.
 
Ваша «Галичанка» завжди дуже хороші суперники. З ними грати важко, проте цікаво і приємно. Ми з ними, немов на гойдалці: то вони вгору – перемагають, то ми виграємо. «Галичанка» – хороша команда, а головне – збалансована, тобто багато гравців можуть на майданчику замінити один одного, а це дуже цінно».
 
Василь Козар, головний тренер «Галичанки»: «Напевно «Карпати» сьогодні більше хотіли перемогти, що і відобразилось у кращій реалізації ними гольових моментів. Можливо, нам не все правильно вдалося з наших тактичних заготовок, але моменти у нас стовідсоткові були, просто дівчата не зуміли їх реалізувати. Якби кожна з них вчасно знайшла у собі ті помилки і не зробила хоча б одну з них – ми би перемогли з відривом у два–три м’ячі. У «карпатівок» сьогодні кидок, підбір були на межі фолу. Хоч маю відзначити, що «Карпати» команда бойова, впевнена у собі, заряджена на перемогу.
 
Якщо чесно, вони сьогодні достойніші перемоги. А в моїй команді далося взнаки переформування внаслідок того, що пішли лідери – Іра Стельмах та Тамара Смбатян. Дівчата ще не до кінця освоїлись у тому, що тепер мають взяти на себе лідерство».
 
Наталія Савчин, гравець «Галичанки»: «На початку першого тайму програли три м’ячі, потім наздоганяти було психологічно важко. «Карпатам» дуже допомогла їх воротар, гравець національної збірної Ірина Яблонська. Ми разом з «карпатівками» були на зборах, може, якраз там вони й вивчили і розібрали нашу гру, не без того, що і відео наших ігор дивилися.
 
Сьогодні ввечері на нас чекає розбір «польотів», адже усією командою, і тренер також, проживаємо у гуртожитку. Сьогодні проаналізуємо помилки, і завтра знову в бій! Сподіваюся, що розпочнемо гру краще, ніж сьогодні».
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)