A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Зміни ЄГФ

Зміни внесені виконкомом ЄГФ

Восьмого квітня в штаб-квартирі Європейської федерації гандболу у Відні завершив роботу виконком ЄГФ. Він прийняв чимало важливих рішень.

Перший блок питань стосувався топ-турнірів національних команд. Жіночий чемпіонат Європи-2014 відбудеться в Угорщині і Хорватії.

Вирішено збільшити тривалість чоловічого ЧЄ-2012 в Сербії. Календар збільшиться на два дні. Це дозволить спортсменам краще підготуватися до матчів і тим самим підвищити якість гри. Зокрема, додатковий вихідний передуватиме фінальному поєдинку. Очікується, що новий формат стане традиційним. Розпочати турнір планують в неділю, щоб залучити максимальну кількість уболівальників на трибуни і збільшити телеаудиторію. Крім того, вирішено, що п`ята частина прибутку від чемпіонатів Європи дістанеться командам-учасницям.

Єврокубковий блок питань включав не менш важливі пункти. Починаючи з сезону-2012-13 ЄГФ вирішила об`єднати чоловічі Кубок ЄГФ і Кубок кубків в один турнір. Таким чином, найближчий гандбольний сезон - останній з чотирма єврокубками. У майбутньому їх буде лише три - Ліга чемпіонів, новий турнір і Кубок виклику. Відзначимо, що поки мова йде лише про реформування чоловічих змагань. Жіночі змагання залишаються без змін.

Формат кваліфікації чоловічої Ліги чемпіонів також підпав змінам. Відтепер відбір для квартетів-претендентів проводитиметься не в коловому форматі, а за аналогом "фіналу чотирьох". У перший ігровий день відбудуться два півфінали, у другій - дві фінальні сутички.

З наступного року невдахи кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів потраплять не в Кубок ЄГФ, а в Кубок кубків.

Крім того, Ліга чемпіонів для прекрасної статі так само, як і чоловіча, піде шляхом централізованого маркетингу. З наступного сезону всі команди-учасниці головного змагання континенту зобов`язані будуть використовувати ігрове покриття фірми "Gerfloor" єдиного зразка. Вважається, що це підвищить привабливість турніру для спонсорів і телебачення.

Так званий "Трофей чемпіонів" - турнір для переможців єврокубків - з наступного сезону скасовується. Враховуючи невисокий інтерес до змагання, чиновники вирішили розвантажити за його рахунок міжнародного календаря. 

Важливим доповненням до регламентів всіх клубних змагань під егідою ЄГФ: відтепер у всіх поєдинках вносити до протоколу можна 16 гандболістів. У минулому сезоні це правило поширювалося тільки на Лігу чемпіонів. В інших турнірах тренери обходилися 14 гравцями.

Було порушено і питання легітимності виступів гандболістів в єврокубках. Виконком ухвалив, що відтепер гравець буде вправі виступати лише за один клуб в одному єврокубковому сезоні. Відповідні зміни внесуть в регламенти всіх турнірів.

Також виконком вніс поправку в ліцензійні вимоги для команд Ліги чемпіонів: клуби при заявці повинні надати гарантії, що їх власники не мають жодного відношення до інших команд у цьому змаганні. В іншому випадку клуб повинен детально описати свої структуру і фінансування. Рішення про участь буде прийнято на підставі поданих документів.

Федерація гандболу України

www.handball.net.ua

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)