Закарпатські гандболісти в трійці кращих серед команд Першої ліги

З 16 по 18 грудня в Тернополі пройшов ІІІ-й тур чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Першої ліги, де між собою зіграли ГК «Закарпаття», місцевий ГК «ТНЕУ» та ГК «Олімпік» із Томашполя, Вінницької області.
 
 
У перший день туру між собою мірялися силами тернопільці та томашпільці, де сильнішими, як і прогнозовано, якщо дивитися на турнірну таблицю, були місцеві студенти Тернопільського національного економічного університету.  
 
«ТНЕУ» всю гру вів у рахунку і забив мало не рекордну кількість голів у матчах такого рівня, а саме 66 голів у ворота «Олімпіку», гравці якого зі свого боку змогли закинути тільки 25 м’ячів.
 
Незважаючи на поразку в першому матчі, другого дня  «Олімпік» перед грою із закарпатцями виглядав впевнено і був налаштований на боротьбу. Проте наші гандболісти не залишили навіть шансу на перемогу. З перших хвилин гандболісти «Закарпаття» заволоділи повною ініціативою, навіть коли атакували суперники. Здавалося, що томашпільці на майданчику робили тільки те, що їм дозволяли наші хлопці. Тому кінцевий результат 58:13 на користь срібноземельців був очікуваним.
  
Третього ж дня у «Західному» дербі між собою зустрілися чи не найбільш запеклі суперники Першої ліги  – Тернопілький клуб «ТНЕУ» та ГК «Закарпаття». Команди ведуть постійне суперництво в різних турнірах і кубках уже декілька років, а от у рамках Першої ліги чемпіонату України зустрічалися тільки один раз у І-му турі, який відбувся в Ужгороді 21 жовтня цього року. Тоді закарпатці перемогли з рахунком 25:32.  
 
Цього разу тернопільці грали в рідному залі, який за розмірами трохи вужчий від стандартних майданчиків, а відповідно не тільки вболівальники допомагали, але і спортивне відчуття самого майданчика мало сприяти грі місцевої гандбольної команди. Однак закарпатці їхали тільки за перемогами і це вже стало зрозумілим з перших хвилин гри. Тернополяни намагались чинити опір, але починаючи з рахунку 2:3, закарпатці повели в рахунку і жодного разу «економістам» не вдалося їх наздогнати. 
 
Був період у зустрічі, коли срібноземельці відірвалися на 9 м’ячів, але втримати такий відрив до кінцевого свистка  не вдалося. «Західне» дербі завершилось із рахунком 27:34 на користь закарпатських гандболістів.
 
Таким чином, закарпатці впевнено посідають другу сходинку Першої ліги з гандболу серед чоловічих команд, відстаючи на два очки від команди із БВУФК, яка також у броварському турі обіграла своїх суперників із Вінниці та Києва.
 
 
ГК «Закарпаття» висловлює подяку Олександру Ледиді, Віталієві Ерфану, Юрієві Бухлаку, Борисові Петровському, Роману Вайді за всебічну підтримку та всім тренерам, які виховали справжніх гандболістів!
 
Федерація Гандболу Закарпаття
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)