A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Ужгородські "Карпати" — заслужений чемпіон

Ужгородські "Карпати" — заслужений чемпіон

16 травня 2012 р. Переглядів: 2012 RSS 1
Суперліга » Збірна , ,
На матчах третього дня зїзного туру ми помітили присутність на трибунах «Юності» головного тренера жіночої національної збірної України Леоніда Ратнера, який уважно спостерігав за грою ужгородських «Карпат».

— Пане Леонід, як вам, спеціалісту, сама організація туру в Ужгороді?

— Організація туру просто чудова як і загалом атмосфера на ігровому майданчику в Ужгороді. адже це одне з небагатьох міст в Україні, де гандбол люблять і на який ходять. На жаль, таку увагу не часто зустрінеш в нашій державі. 

— Яка мета вашого візиту? Передивитися збірників?

— Саме так, хотів перевірити в якому вони функціональному стані. Зрозумів, що багато хто знаходиться далеко не в ідеальному стані. Хотів знайти когось нового, але не знайшов. Навіть трохи розчарувався гравцями збірної. Хоча це не дивно – під кінець сезону всі дуже втомлюються. Зрештою, вони на своїх плечах тягнули свої клуби весь рік.  

— Хто з «Карпат» може претендувати на місце в збірній? 

— Ольга Передерій, Інна Малюченко, Наталія Туркало, при чому остання – гравець основи. Всі вони були з нами в Іспанії під час останнього поєдинку з місцевою збірної. До речі, Оля Передерій та Наталія Туркало дуже вдало відіграла. І дуже шкода, що всі вони травмовані. Зокрема, Інна Малюченко точно 31 травня з Швейцарією не зіграє, адже її чекає операція. А Передерій 29-го проходить ЗНО, який перенести ніяк не можна. А 30-го зранку ми вилітаємо в Швейцарію, тобто вона не встигне. Сподіваємося, дуже на Туркало, що вона таки буде здорова до цього часу.  

— Кого ще з «Карпат» можете виділити?

— Ми тримаємо в резерві Марину Лебедєву. Ще деяких дівчата, яких прізвища не пам’ятаю. Це наша далека перспектива. Є гарні дівчата в «Галичанці» - це цікава та молода команда. Мені імпонує Санбантян, Стельмах.  

— Як вважаєте, «Карпати» в цьому сезоні заслужили чемпіонство? 

— Абсолютно. Вони грали рівно, впевнено цілий рік. Те, що зараз програли два останні матчі ні про що не свідчить – це закономірно. Коли нема морального вантажу, коли знаєш, що вже чемпіон, дуже важко сконцентруватися на перемогу. І дуже правильно, що Борис Петровський давав можливість грати тим, хто не входить в основний склад.  

— Чи світить щось ужгородській команді в Лізі чемпіонів?

— О, будуть проблеми. В тому турнірі дуже високий рівень. А в Україні він досить слабкий. У нас команди не знають чи виживуть чи ні наступного року плюс в кожній дуже багато необстріляної молоді. Тим не менше, шанси в гандболісток «Карпат» завжди будуть і їх треба використовувати.

Петро МИНАЙ, karpatnews.in.ua

twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 1
  1. Absoljytno virni slova trenera zbirnoji - kinec ne dyzhe vdaluj, ale komanda pokazala prekrasnuj rezyltat....Za scho mu i pushajemos nashum klybom iz malesenkoho mistechka Uzhgorod!!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)