Ужгородські «Карпати» припинили виступи в Кубку України

У рамках 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед чоловічих команд ужгородські «Карпати» протистояли запорізькому «Мотору».
 

 

Жереб для нашої команди був не найкращим. У суперники закарпатському ГК дістався найсильніший гандбольний колектив України – «Мотор». У запоріжців підібрані хороші виконавці з чималим досвідом виступів як на найвищому рівні українських змагань, так і міжнародних. Ще до початку протистоянь було зрозуміло, що «Карпати» не зможуть нав’язати боротьбу чемпіону України, однак безцінний досвід закарпатці все ж здобули.
 

 

Перша гра, яка відбулася на майданчику «Мотора», завершилася перемогою господарів. На перших хвилинах матчу ужгородці навіть лідирували в рахунку, однак запоріжці швидко вирівняли становище, а вже за підсумками першої 30-хвилинки були попереду 24:10. У другому таймі гандболісти «Мотора» зміцнили свою перевагу й здобули переконливу вікторію з рахунком 46:24. Найкращим бомбардиром «Карпат» у цій грі став Олександр Місяйло (6). Ярослав Котюк та Олександр Польогкий відзначилися чотирма забитими м’ячами. На рахунку Норберта Поліщука три точні кидки. Денис Руденко та Анатолій Костюх по двічі засмучували кіпера суперника. Ще по одному забитому м’ячу до свого активу занесли Віталій Муров, Віталій Уманець та Андрій Сура.
 

 

«Мотор» сильнішим був і в матчі-відповіді в Ужгороді. Гості переважали закарпатців за багатьма показниками й досить переконливо довели справу до чергової вікторії. Уже в першому таймі перевага запоріжців сягала 11 очок (13:24). У другій половині зустрічі гості продовжили діяти першим номером і не залишили супернику жодних шансів на позитивний результат. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Мотора» з рахунком 22:44. Найбільше голів у скарбничку нашої команди принесли Норберт Поліщук (6) та Олександр Місяйло (6). Ярослав Котюк відзначився трьома точними кидками, а Денис Руденко та Віталій Уманець – двома. На рахунку Віталія Мурова, Михайла Данила та Олександра Польогкого по одному взятті воріт.
 

 

Таким чином, путівку до Фіналу чотирьох отримав «Мотор». На жаль, наші хлопці не змогли пройти до наступного раунду змагань, однак принесли своїм уболівальникам низку позитивних емоцій: напередодні вони здолали Суперліговий «ЛДУФК-Політехнік» (Львів), а згодом дали можливість закарпатським поціновувачам гандболу наживо побачити цікавий поєдинок за участю найсильнішої команди України.
 

 

Олег МИКИТА, sport.ko.net.ua

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)