A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Трудові будні ужгородської команди в Карпатах. НТЗ на Дагобраті (+ФОТО, +ВІДЕО)

Трудові будні ужгородської команди в Карпатах. НТЗ на Дагобраті (+ФОТО, +ВІДЕО)

Ужгородські "Карпати" часу в горах не гають та використовують навколишнє середовище для покращення спеціальної фізпідготовки, а тренерський штаб робить все необхідне, щоб тренувальний процес був різноманітний, цікавий та ефективний.
 
 
День в спортсменок зазвичай розпочинається з ранкової прогулянки перед сніданком, а далі вже на них чекає перше тренування.
 
Під час тренування дівчата встигають, з передачами гандбольних м'ячів, піднятись на вершину однієї з гір та виконати там комплекс легкоатлетичних вправ. Далі спуск, який супроводжується активними передачами м'яча, а якщо буває невдалий пас, то за м'ячем приходиться збігати вдвічі швидше. 
 
 
 
 

 
Повернувшись на територію турбази "Оаза" тренування не завершується, розвиток вибухової сили є невідємною частиною підготовки гандболіста, і саме такими вправами завершуються тренування триразових чемпіонок України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На обід ужгородки приходять втомленими, проте після тригодинної перерви знову готові до роботи. Тепер на них очікують ігри з м'ячем на майданчику, який збудував для них відданий шанувальник закарпатського гандболу - Грапенюк Петро Петрович, та вправи на координацію і баланс, які є основою для формування усіх ігрових навичок.
 

 
Таким чином, ужгородський клуб готується до початку національного чемпіонату, хоча до цього запланований виїзд на турнір, який допоможе команді здобути ігрового досвіду.
 
 
 
Ірина Яблонська, капітан ужгородських "Карпат":
 
"Підготовка в горах це завжди цікаво, окрім тренувань ми проводимо сходження на гірські вершини та відвідуєм мальовничі місця, де з усіма дівчатами гарно проводимо час. Щодо тренувального процесу, то і тут тренери воротарів стараються нас розважити. Усі вправи в основному на баланс та координацію, але постійно щось нове. Якщо дивитись вперед, то наша команда зараз посилено тренується, оскільки збирається повернути своє домінування в чемпіонаті України, а що стосується європейської першості, то і цей трофей мусить прикрасити наш клуб."
 
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 3
  1. 2015-08-12 в 22:41:49 | болельщик

    есть кто-то новенький в команде?

  2. 2015-08-14 в 19:11:54 | Анатолій

    Поки що секрет!

  3. И шо тут скрывать? Смешно, ей-богу...

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)