Україна програла Сербії

У другому турі на чемпіонаті Європи в Сербії наша збірна знову зазнала невдачі, поступившись у напруженому поєдинку з господарками турніру. Таким чином, Україна втратила шанси продовжити боротьбу за медалі, тим більше, що наступним суперником українок будуть грізні норвежки.

На відміну від першого матчу з Чехією, в якому українки повністю провалили старт, з Сербією наші гандболістки повели в рахунку 2:0. Однак завдяки підтримці трибун, господарки мобілізувалися та відповіли чотирма влучними влученнями - 4:2. Максимальні обороти Сербія включила під завісу першого тайму, коли відставання від команди Ратнера становило вже чотири пункти. Але на початку другої 30-хвилинки українки зуміли зробити вражаючий ривок (забивали Манагарова, Туркало, Ніколаєнко, Ващук і Шуцька) і підібралися до суперниць максимально близько - 17:16. До кінця зустрічі на майданчику точилася напружена боротьба, проте краща зіграність сербок виявилася визначальною - 25:23.

Чемпіонат Європи.

Жінки

Перший раунд

Група А

Сербія - Україна 25:23 (14:10)

Сербія: Томашевич, Рісовіч; Дамьяновіч (5), Попович (5), Лекіч (4/2), Поп-Лазич (3), Нісавіч (3), Райовіч (2), Крпеж (1), Филипович (1), Мілошевич (1), Еріче,

Рісовіч, Стойкович.

Україна: Пархоменко; Манагарова (7), Борщенко (4/3), Глібко (3), Ніколаєнко (2/1), Подпалова (2), Шуцкая (2), Лаюк (1), Ващук (1), Туркало ( 1), Редька.

Штраф: 6-14

Семиметрові: 2

(3) - 4 (7)

Чехія - Норвегія - 19:21 (12:10)

Положення команд.

1. Норвегія - 4. 2. Чехія - 2. 3. Сербія - 2. 4. Україна - 0.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)