Спершу програли, а потім виграли

Ужгородські СДЮСШОР «Карпати» у Вищій лізі Чемпіонату України з гандболу серед жінок розмінялись перемогою з тернопільським «Економ-Університетом». 
 
img_7288-kopija.jpg
 
Першого дня, нашим «меншим» вовчицям не вдалось справитись із натиском тернопільських студенток. З перших хвилин поєдинку ужгородки ніби грали на рівних і навіть перший тайм завершили на свою користь (14:13). А от в другому таймі «щось» пішло не так і чи то більший досвід студенток, чи вдало підібрані слова в перерві змусили гостей грати краще і як результат 8 м’ячів різниці, рахунок 29:37.
 
Найбільш результативною з гостей була Юлія Бойчук, яка закинула 11 м’ячів та Іванна Громико з 10 голами в активі, а от серед ужгородок 9 м’ячів закинула Катерина Фенинець та 8 Анна Гававка.
 
Другого ігрового дня Карпатівки на матч вийшли із зовсім іншим настроєм. У першому таймі діяли не без помилок, однак результативно. На перерву пішли із перевагою (як і в попередньому матчі) в один м’яч (14:13). Однак засвоївши урок і швидко проаналізувавши помилки (першої гри) наші дівчата не дали суперницям вдосталь простору для дій, водночас, добавивши вмілі дії в захисті СДЮСШОР «Карпати» перемогли «Економ-Університет» з рахунком 28:25.
 
Цього разу, найбільш вдало на завершенні атак діяла Аліса Петрів (8 м’ячів) та традиційно Анна Гававка (7 м’ячів). Також варто відмітити Євгенію Когуч, яка попри два двохвилинні вилучення закинула 5 м’ячів.
 
У гостей знов 11 м’ячів «дозволили» закинути Юлії Бойчук та вже тільки 8 Іванні Громико.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)