Визначились призери чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловічих команд

Команди з Берегова, Хуста та Ужгорода призери чемпіонату Закарпатської області з гандболу.
 
 
Сьогодні в Берегові відбувся фінальний тур чемпіонату області з гандболу, де найзапекліша боротьба розгорнулась за третє місце, оскільки перше місце забронювала собі команда з Берегова, яка не пропустила жодного тура, а друге за командою з Хуста, яка здобула перемогу від своїх суперників у фінальному турі тому із значним відривом від переслідувачів фінішувала зі сріблом в першості. А от питання бронзи було відкрите до останнього матчу VI -го туру, оскільки після поразки Перечина від команди з Ужгорода, претендентами за останнє призове місце стали команди з Ужгорода та Великоберезнянського району, які і зустрілися в останньому матчі фінального туру чемпіонату Закарпатської області.
 
ЗУІ Берегово - ДЮСШ "Хуст-Нарцис" 15:30
Ужгород - "Карпати" Перечин 16:15
ДЮСШ "Хуст-Нарцис" - Великоберезнянський р-н 25:15
ЗУІ Берегово - "Карпати" Перечин 22:13
 
Матч за третє місце подавув усім присутнім видовище, на яке вони і сподівалися. Боротьба точилася на кожному клаптику майданчику, судді не соромились нагороджувати учасників двобоя двохвилинними вилученнями та червоними картками, але все це витримали команди. Проте, під завісу поєдинку ужгородці продемонстрували спортивний характер і вирвали перемогу в матчі, чим і здобули бронзові нагороди змагань.
 
Ужгород - Великоберезнянський р-н 14:10
 
Таким чином, загальнокомандні місця розподілились наступним чином:
 
1. ЗУІ Берегово
2. ДЮСШ "Хуст-Нарцис"
3. Ужгород
4. Великоберезнянський район
5. "Карпати" Перечин
 
Ужгородська гандбольна команда вдячна керівництву ГО СК "Карпати" Ужгород за підтримку в участі в обласній першості та віце президенту Федерації гандболу Закарпатської області, Бухлаку Юрію Михайловичу.
 
Гандбольна команда "Карпати" з Перечина висловлює подяку Євгену Мегешу, Владиславу Янковичу та футбольному клубу "Карпати" Перечин за підтримку в участі гандбольної команди в чемпіонаті області.
 
Команда з Великоберезнянського району висловлює подяку відділу освіти Великоберезнянської РДА та керівнику сектору молоді та спорту Великоберезнянського району, Вайді Роману, в підтримці команди.

 

Також, після завершення церемонії нагородження переможців обласної першості з гандболу, відбувся товариський матч між юними командами з Ужгорода та з Берегова.

 

В цьому матчі підопічні Ольги Попович здолали берегівчан з рахунком 12:17.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)