A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead.

Filename: mysql/mysql_driver.php

Line Number: 319

Тренінг-семінар в Ужгороді.

Тренінг-семінар в Ужгороді.

17 вересня 2013 р. Прес-служба Переглядів: 1790 RSS Обговорити
Новини
19 вересня стартує чемпіонат України, перше коло якого відбудеться в Ужгороді, де свою майстерність будуть демонструвати жіночі команди Суперліги України. Гандбольний вікенд стане чудовим святом для вболівальників, які давно очікують початку сезону.
Також 20 вересня, в приміщені спортивного комплексу "Юність", під егідою гандбольного клубу "Карпати" Ужгород, відбудеться тренінг-семінар з гандболу для суддів та тренерів, на якому гості семінару, а саме Андрій Анатолійович Портной та Валентин Іванович Вакула, проведуть лекції на теми: "Розвиток дитячого гандболу України", "Система захисту 3:3, та її місце в європейському гандболі", "Трактування правил сучасного гандболу" та інше. 
- Маю надію, що такі тренінг-семінари стануть чудовою традицією в Україні, на яких  тренери зможуть поділитися своїми знаннями з молодими тренерами, які в перспективі зможуть відродити гандбол в Україні, а команди стануть конкурентно спроможні на європейських аренах, як сказав головний тренер ГК "Карпати", Петровський Борис Анатолійович. В такому руслі вже давно працюють європейські країни, зокрема Німеччина, для яких навчання суддів та тренерів є одним з головних аспектів вдалого розвитку гандболу в країні та за її межами, тому нам неодхідно переймати досвід у таких країн.
Робота семінару розпочнеться о 10:30, запрошуються всі бажаючі.
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru rutvit.ru myspace.com technorati.com digg.com friendfeed.com pikabu.ru blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru memori.ru google.com bobrdobr.ru mister-wong.ru yahoo.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)