В Києві пройде Кубок Турчина

Головний тренер жіночої збірної України Борис Петровський назвав 16 гравців викликаних для підготовки та участі в Кубку Турчина, що 17-18 листопада пройде в Києві. 
 
 
Національна команда виступить у складі зформованому в абсолютній більшості з гравців вітчизняної Суперліги. В складі лише один легіонер - Ганна Редька з білоруського “Гомеля”, який також зіграє на турнірі. Уточнена заявка збірної стане відомою 16 листопада після недільного матчу “Галичанки” в Кубку ЄГФ. 
 
СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
 
Яблонська, Воронова, Лезінська, Кильч, Кот, Мигович (всі - “Карпати”), Гілязетдінова, Савчин, Коновалова, Смолінг, Туркало, Сідлецька (всі - “Галичанка”), Рудько (“Спартак”), Савченко (“Дніпрянка”), Редька (“Гомель”, Білорусь), Зоря (без клубу). 
 
В складі збірної України Ганна Редька зіграє проти свого клубу — “Гомеля”
 
“Наше завдання на Кубок - перевірити найближчий ререзр збірної, - розповів сайту ФГУ Борис Петровський - Під час турніру збірна мешкатиме на олімпійській базі в Конча-Заспі. Зберемося в понеділок і проведемо одне тренування, а вже у вівторок у нас  півфінальний поєдинок проти молодіжної збірної України. Всіх наших легіонерів, основу зібрної, зберемо вже в період офіційної міжнародної паузи 23-29 листопала. На ці дні нас до себе на два контрольні поєдинки запрошує збірна Угорщини, яка готується до чемпіонату світу-2015”.
 
Нагадаємо, учасниками Кубку Турчина-2015 стануть 4 команди: національна збірна України, молодіжна збірна України, ГК “Спартак” (Київ) та ГК “Гомель” - лідер чемпіонату Білорусі. 
 
17-го листопада півфінали відбудуться в залі Національного університету фізвиховання та спорту. 
 
14.00 “Спартак” - ГК “Гомель” (Білорусь)
16.00 зб. України – молодіжна зб. України
 
18-го листопада вирішальні поєдинки пройдуть у Палаці спорту. 
 
15.00 Матч за 3-є місце
16.45 Фінал
 
Сергій ЦУКІЛО 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)