"Карпати" провели товариський матч в Міхайловцях

18 марта 2014 г. Прес-служба Просмотров: 4887 RSS 1
Новини

Вчора, гандбольний клуб "Карпати" Ужгород в Словаччині провів товариський матч з командою, яка зараз очолює турнірну таблицю внутрішного чемпіонату, "Ювента" з Міхайловців.

Розпочали карпатівки невдало, за що і отримали три сухі м'ячі, але вже на сьомій хвилині змогли вийти вперед (3:4). Далі "Ювента" перехопила ініціативу, а "ужгородки" знову були змушені наздоганяти суперниць (8:5). На 16-й хвилині словацька команда вже почувала себе набагато впевненіше (11:7), але кінцівку першого тайму провалили, чим і скористались "Карпати". Перша половина гри завершилась з мінімальною перевагою хазяйок - 16:15.
Розпочався другий тайм з рівної гри, команди обмінювались голами, але вже на 40-й хвилині, команда Яна Пачки, зуміла піти у відрив (21:19). На 44-й хвилині "Карпати" знову скоротили відставання в один м'яч (22:21) і це була найкраща можливість переломити хід гри. Далі дівчата з Міхайловців продовжували свої контратаки, які дали свій результат дуже швидко (28:26). На цьому "Ювента" не зупинилась і зуміла забити ще 4 м'ячі. Завершився поєдинок з рахунком 32:26.
Борис Петровський (головний тренер ГК "Карпати"):
- Ця гра для нас зараз дуже важлива, тому що чемпіонат України зараз призупинений і нам бракує ігрової практики. "Ювента" дуже хороший суперник, і думаю, що цього року ви переможете в чемпіонаті.
"Ювента" - "Карпати" 32:26 (16:15)
"Ювента": Zykova, Medveďová - Kiridžič 4, M. Holešová 2, Szollosiová 6, Rebičová 6, R. Vargová, Habánková, Horňáková, Nagyová, Wollingerová 1, Olšovská, Trehubova 8/2, Kovaličková 5.
"Карпати": Гайович, Артемчук, Сумарока; Семаль 6, Уманець 5, Кот 4, Воронова 4, Мигович 3, Лезінська 2, Лєбєдєва 1, Тарасова 1/1, Лазарєва, Шваб, Кильч.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Не так важен результат, как наличие игровой практики. Мало, конечно, но - и то хорошо. Чемпионат то стоит. А мужчины вот играют. А сегодня ещё "Мотор" с "Килем". Держим кулаки,друзья!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)