Хто із спортсменів Закарпаття найбільш гідний матеріального стимулу?

У Закарпатській ОДА 14 липня засідала комісія з питань призначення стипендій кращим спортсменам області.

 

 

Попередньо, список претендентів налічував 42 спортсменів. До уваги брали здобутки за 2014 рік. Стипендії розділили на 2 категорії: спортсменам призначали стипендії у розмірі 1100 грн. та 750 грн. До першої категорії ввійшло 10 спортсменів, до другої - 15. Відтак, комісії у складі 13 осіб довелось вирішувати хто найдостойніший фінансової підтримки.

 

Як повідомили в Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, після жвавого обговорення кінцевого списку спортсменів комісія дійшла консенсусу і обрала колегіальне рішення. Повний список стипендій для найкращих спортсменів виглядає наступним чином:

 

Стипендії у сумі 1100 грн. отримуватимуть:

Анатолій Герей (фехтування), Володимир Лятов (танцювальний спорт), Вероніка Мишко (танцювальний спорт), Влада Харькова (фехтування), Олександр Кухта (греко-римська боротьба), Євген Криса (пауерліфтинг), Олександр Шляхта (пауерліфтинг), Йосип Пеняк (сноубординг), Костянтин Рева (важка атлетика), Костянтин Пузанов (легка атлетика).

 

Стипендії у сумі 750 грн отримуватимуть:

Аннамарі Чундак (сноубординг), Ганна Лезінська (гандбол), Дарина Кот (гандбол), Іван Ковбаснюк (гірськолижний спорт), Олександр Касьянов (спортивне орієнтування), Аліна Рапинець (фехтування), Володимир Козловський (велосипедний спорт), Микола Хомін (волейбол), Віслана Іжовська (плавання; інваліди), Максим Магула (фехтування; інваліди), Юрій Шкрюба (греко-римська боротьба), Єлизавета Рижак (Бан) (пауерліфтинг), Олександр Ілляш (бойове самбо), Сергій Козуб (греко-римська боротьба), Євген Прозор (сумо).

 

Була внесена пропозиція, щоб стипендії надходили вже з 1 січня, яку члени комісії одностайно підтримали.

 

Заступник голови облдержадміністрації та співголова комісії Михайло Рівіс зауважив, що стипендії є стимулюючим фактором для всіх спортсменів та мають мотивувати інших демонструвати кращий рівень та вищі досягнення. «Ці стипендії - дійсно важливий стимул, який влада може використати на підтримку спортсменів. Місячний бюджет на них - 22 тисячі гривень».

 

«Загалом ми підтримуємо кращих, аби молоді мали мотивацію розвиватися і залишатися в області," - прокоментував рішення начальник управління молоді та спорту Денис Ман.

 

Ужгород.net.ua

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. 2015-07-19 в 16:32:51 | Анонім

    очень странно почему в этот список не вошла Кильч!

  2. 2015-07-22 в 12:46:36 | левко лукяненко

    якщо уважно прочитати весь список спортсменів,то видно що дєякім з них ця стипендія не потрібна взагалі!!! для них то є крапля в морі! шкода що через них ту стипендію не отримають ті які дійсно її дуже потребують...... шкода....

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)