Головні тренери про міжсезоння, склади та фаворитів

Перед початком чемпіонату головні тренери розказали, як команди провели міжсезоння, які зміни відбулися в складах команд, а також хто на їхню думку фаворит в сезоні 2012-2013. 

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

Карпати втратили багато гравців. Придбали Уманець і Воронову. Взяли кількох місцевих вихованців. Прийшли нормальний збір по фізичній підготовці. Проблеми були тільки з ігровою практикою. Ми не зіграли жодного турніру, тільки три спаринги з білоруською командою "Гомель".

Явного фаворита немає, кожна з команд може піднести сюрприз.

Махайло Милославський, головний тренер ГК "Дніпрянка"

Дніпрянка повноцінно провела підготовку до цього чемпіонату. Ми як завжди зіграли Чемпіонат України по пляжному гандболу в червні. Потім пішли у відпустку і зібралися уже середині липня. Провели збір по загальній і спеціальній фізичній підготовці. Дуже добре попрацювали. Після Криму зразу ж взяли участь в турнірі разом із Галичанкою, Гомелем - четверта команда Білорусі, а також молодіжна збірна України. Турнір виграли.

Далі був дуже серйозний турнір в Румунії, місто Роман. Це недалеко від нас, 600 км. Поїхали не повним складом, тому що на автомобілях. Турнір височезного класу для нас. Чемпіон Туреччини Мурат Паша, чемпіон Македонії Металург Скоп'є та господарі турніру, шоста команда Румунії. Регламент був настільки насичений, що ми там за неповну добу зіграли три матчі. Звісно це було випробовування для нас, ми програли всі три гри но рівень першої був цілком допустимий. Після цього в Херсоні готувалися до першого етапу.

В команду прийшло декілька молодих гравців. Можливості когось придбати у нас немає, продовжуємо грати без заробітної плати.

Думаю Карпатам буде неважко зберегти чемпіонство. Проблеми з від током ключових гравців в Спартака і Податкової. Галичанка по псує добре нерви. Вони вже минулого року псували, а тепер ще більше підтягнулися. Рівень чемпіонату буде нижчий ніж минулого року.

Олександр Гурський, головний тренер ГК "Спартак"

Міжсезоння провели стабільно. Зібралися в кінці липня. Провели гарний збір у Фаросі. Щодня по три тренування. А до цього мали тільки по одному. Займалися на пляжі у нас в гідропарку. Зіграли спаринг з командою із Польщі, дівчата по 16 років. Гомель приїжджав, зіграли дві гри.

Команда помінялася на 50%. Залишилися Приходько, Матвієнко, Філь це 91-й рік і Маркушева, Чирко 92-го. Прийшло сім дівчат 1995 року народження. А в нас ще й єврокубки. Тому з часом ще будемо укомплектовуватися.

Хоч у Карпатах теж був відтік основних гравців та кістяк зберегли. В Податкової такі ж проблеми, як і в нас. Галичанка з року в рік додає і цього року вони ще більше підросли.

Майа Карбунар, головний тренер ГК ПУ-ДПС-БВУФК

В міжсезоння відпочивали досить довго через фінансові проблеми. Тільки 8 серпня почали збір. Правда його і збором не назвеш, в гідропарку бігали. Тільки у вересні прийшли у зал. Було вісім чоловік і дев'ять взяли з 95-96-го років. Команда дуже помінялася, так як пішло вісім ключових гравців.

Нікого фаворитом не вважаю. Кожна команда може проявитися. Навіть досвідчені гравці, але будуть всі боротися. Чемпіонат сильно змінився. Дуже багато молодих, перспективних. Просто через фінансові проблеми ідуть гравці, молоді гравці. В Ужгороді пішла лінійна, закінчила школу тільки. В мене пішли гравці 91-92 років.

Якби ці всі молоді гравці залишилися хоча б до 23-24 років. Тоді буде сильний чемпіонат України. Но вони в 20 років підуть і ми знову будемо починати з дитячого садочку. А це дуже важко.

Вались Козар, головний тренер ГК "Галичанка"

Цього року ми вперше змогли менш-більш повноцінно пройти підготовку. Провели збір на морі в Скадовську. Не по повному плану, тому що не вистачило ігор, турнірів. Планували зіграти турнір в Німеччині. Ігрової практики нам не вистачає. Зараз тур, шість ігор і походу чемпіонату будемо надолужувати. Порівняно з минулим роком усе набагато краще.

В міжсезоння команда припинила своє існування. Але дякуючи нашому губернатору і вашому, який не байдужий до гандболу. Замовив теплі слова про нас. На нас звернули увагу. Змогли зібрати команду, відродити клуб і грати в чемпіонаті.

Команда не змінилася, залишилися наші дівчата, дозаявили ще кількох 96-го року. На сьогодні ми змогли до укомплектована команду до 16 чоловік, а не як минулого року 10-12. Дівчата за рік підросли, наступного року буде хороше поповнення і ще наступного. У нас всі свої вихованці фізкультурного училища. Ми нікого не запрошуємо. Можна сказати, що у нас своя школа, ми граємо трошки інший гандбол. Ви бачите, що шістнадцятирічні дівчата виходять на майданчик і нічим не псують гру. 

Фаворит звичайно Карпати по комплектації, по відношенню, по підготовці. Хороша команда сьогодні в Кривому Розі. Звичайно Галичанка буде пити кров Карпатам. Ми будемо старатися обов'язково десь раз-два обіграти. Не кажу в турнірній таблиці. Цього року пробуємо, наступного виграємо:)

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)