Ентоні Скарбаліус, тренер "Жальгіріса": "Моя команда зіграла погано"

8 октября 2013 г. Денис Фазекаш Просмотров: 2770 RSS Обсудить
Тренер суперника ужгородських «Карпат», каунаського «Жальгіріса», Ентоні Скарбаліус незадоволений грою своєю команди в суботньому матчі.Поважний 66-річний спеціаліст, майстер спорту СРСР, який ставав не раз чемпіоном Литви і як гравець і як тренер, відповів на пару запитань. До речі, «Жальгіріс» він очолює з 2009-го року.
  
-          Як вам сама гра?
-          Досить погана. Ми втратили ту гру, в яку вміємо грати і в яку мали грати. Не змогли нічого зробити з вашим  лівим флангом, звідки забили дуже багато м’ячів та не зупинили контратак «Карпат». Загалом, втратили гру. З наших гравців лише голкіпер зіграв на хорошому рівні. Інші мої гравці зіграли дуже погано – чи то розгубилися, чи то злякалися.
-          Що можете сказати про рівень «Карпат»?
-          Ну це ж Україна! Тут завжди був сильний гандбол.
-          Як вважаєте, наскільки реальні шанси у вашої команди пройти далі?
-          5 голів – це у сучасному гандболі не так багато. Буває, і по 10 голів програють у виїзній грі, а потім відіграють своє вдома. В Каунасі, сподіваюся, буде зовсім інша гра.
-          Наскільки знаю, ваша команда дуже розраховує цього року вдало зіграти в Кубку ЄГФ?
-          Звісно, хочемо. Але справа в тому, що наші гандболістки – любителі. Вони вчаться або в школах, або студентки. Тому далеко в турнірній таблиці не підемо, адже змагатимемося з професіоналами. Тим не менше, дуже хочемо пройти далі.
-          Гандбол в Литві зараз розвивається?
-          На жаль, ні. Деградує. Той рівень, який був раніше, лише падає. Наприклад, в Європі виступаємо вже другий рік тільки ми, всі інші – відмовляються. Наприклад, ми граємо в Балтійській Лізі, де грають по дві команди з Литви та Білорусі. Була можливість заявити ще одну литовську команду, але більше ніхто не хоче. Чому? Хтось не може собі дозволити це з економічних міркувань, хтось просто не хоче.
-          В Ужгороді на цей матч трибуни були заповнені. В Каунасі слід чекати на таку ж увагу вболівальників?
-          Не знаю. Глядачі будуть, але не так як у вас. Тим більше, гра буде в неділю. 
Karpatnews.in.ua
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)