ЄВРО 2010

Дев'ятий жіночий чемпіонат Європи з гандболу прийматимуть Норвегія і Данія. Розпочнеться ЄВРО-2010 - 7 грудня. Шістнадцять найкращих національних збірних протягом тринадцяти днів боротимуться за звання Чемпіона Європи. Чемпіонат проходитиме в два раунди. В попередньому раунді шістнадцять команд розбиті на чотири групи і зіграють між собою по одному матчу. В основний раунд проходять три перші команди. В основному раунді сформуються дві групи по шість команд. При чому команди, які були в одній групі в попередньому раунді попадають в одну групу і в основному, зі зберіганням очок між собою. Таким чином в основному раунді команди теж зіграють три матчі. В півфіналі зустрінуться перші команди з другими, а треті розіграють 5-6 місця.

Група А: Іспанія, Данія, Румунія, Сербія 

Група B: Чорногорія, Хорватія, Росія, Ісландія 

Група C: Німеччина, Україна, Швеція, Голандія, 

Група D: Норвегія, Угорщина, Франція, Словенія

Спеціально до чемпіонату на сайті створена сторінка ЄВРО-2010. Де будуть вноситися усі результати чемпіонату. Також на сайті чемпіонату можна буде спостерігати за всіма матчами в онлайн режимі, а також переглядати записи в зручний для вас час. В твітері гандбольного клубу "Карпати" анонсуватимуться усі матчі чемпіонату за годину до початку, слідкуйте і не пропускайте/

Перший чемпіонат Європи пройшов  у 1994 році в Німеччині. В ньому взяли участь 12 команд. За 14 років історії чемпіонами Європи ставало три команди. Лідером є Норвегія, в якої чотири чемпіонства. В 2000 році збірна України здобула срібні медалі чемпіонату, поступившись у фіналі Угорщині.

Медальний рейтинг чемпіонатів Європи

  Країна З С Б
1 Норвегія 4 2 1
2 Данія 3 2 -
2 Угорщина 1 - 2
4 Росія - 1 2
5 Іспанія - 1 -
5 Україна - 1 -
6 Німеччина - 1 -
7 Франція - - 2
8 Австрія - - 1

За національну збірну України виступає Наталя Туркало - капітан Карпат. Бажаємо Наталі і команді, як найкраще виступити на європейській першості! 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)