На турнірі в Словаччині Карпати треті

30 августа 2011 г. Іван Паламарчук Новини2

20-21 серпня в словацькому місті Міхаловці проходив меморіальний турнір Томаша Якубця. Карпати відправилися на нього в якості минулорічних переможців. Та відстояти титул не вдалося. Перемогу в турнірі здобула угорська команда Veszprémка вперша брала участь у турнірі. Власне проти Veszprém Карпати і стартували на турнірі. Після першого тайму рахунок був рівний, та завершився матч з річницею в чотири м'ячі не на користь нашої команди.

"Карпати" зіграють на турнірі Томаша Якубця

На цих вихідних в словацькому місті Міхаловці пройде XVIII меморіальний турнір Томаша Якубця. Крім господарів,гандбольного клубу "Ювента", в турнірі візьмуть участь ужгородські "Карпати", а також Vive Targi Kielce(Польща) та KC Barabas Veszprem(Угорщина). Минулого року "Карпати" стали переможцем цього турніру.

Данія - молодіжний чемпіон Європи

Закінчився Чемпіонат Європи з гандболу серед молодіжних команд. Виграла першість збірна Данії.

На жаль збірна України не змогла виграти жодного матчу протягом турніру. В проміжному раунді спочатку поступилися збірній СЛовенії 22:23, а потім збірній Росії 21:30. І таким чином з останнього місця збірна України потрапила в стикові матчі за 13-16 місця. Суперницями українок стала збірна Угорщини, яка посіла третє місце в другій проміжній групі. Та і з цими сусідками українки не справилися, програвши 22:28. В матчі за 15 місце збірній України знову попалася збірна Словенії, рахунок матчу 20:25. В результаті в молодіжної збірної України останнє 16-те місце.

В більшості матчів кращим гравцем збірної України визнавалася вихованка закарпатського гандболу Іванна Мигович.

В основному ж раунді з першої групи вийшли наші суперники з проміжного раунду - збірні Голандії та Австрії. В півфіналі суперниками їм були збірні Сербії та Данії відповідно. Збірна Австрії, яку до чемпіонату у фаворитах ніхто не бачив, хоч українські тренери та і не тільки, казали що їх не варто недооцінювати, у фінал не пробилася. Та перегравши збірну Сербії зайняла третє місце.

У фіналі ж зустрілися команди, які не знали поразки протягом турніру. Хоч і за підтримки рідних стін, та голландки не змогли переграти данок, поступившись 27:29.

Збірна Данії здобуває втретє золото чемпіонату Європи.

Результати усіх матчів на спеціальній сторінці чемпіонату.

&nbsp;<br>Читати дальше: підсумкове становище команд та найкращі гравці турніру

Україна та Норвегія не вийшли з групи

В неділю відбувся третій тур попереднього раунду молодіжного чемпіонату Європи. Збірна України зустрічалася зі збірною Австрії, яка перед цим обіграла Норвегію. Австрійки з перших хвилин контролювали ситуацію на полі і після першого тайму українки поступалися 10:17. По перерві наша збірна оговталася і наздогнала австрійок - 17:18. Сильну гру показали Юлія Андрійчук та Іванна Мигович. Проте відпочивши на поле вийшла лідерка австрійської збірної Соня Фрай і забила чотири м'ячі поспіль. Фінальний свисток зафіксував рахунок 24:29 не на користь збірної України. Кращими в матчі визнано Юлію Андрійчук та Соню Фрай.

В паралельному матчі групи B збірна Голандії перемогла збірну Норвегії, яка вважалася фаворитом змагань. При чому після першого тайму норвежки вели у рахунку 13:12. Кінцевий результат 31:25 на користь Голандії.

Таким чином збірні України та Норвегії вилітають в проміжний раунд де попадають у групу I1 разом з збірними Росії та Словенії. Результати між командами в попередньому раунді зберігаються. Голандія та Австрія в основновному раунді зіграють зі збірними Румунії та Іспанії, які перемогли в групі А.

Результати усіх матчів, статистика та розклад ігор на сторінці чемпіонату.

Карпати готуються до нового сезону

З початку липня команда "Карпати" розпочала підготовку до нового сезону. Про процес підготовки і стан команди розповів головний тренер клубу Борис Анатолійович Петровський:

У нас важка ситуація, бо дуже сильно змінився склад. Нашу команду покинуло декілька гравців стартового складу. Шолковська та Трав'ян пішли в декретну відпустку. Розірвали відносини із Сапроненко. На оглядинах в іноземних клубах Коломоєць та Семаль. Серйозної травми зазнала Гайович, зараз в процесі підготовки до операції. Також команду покинули Карпинець і Калинич. Це дуже серйозні втрати, так як це ключові гравці. Команда змінилася більше, як на 50% і нам треба заново формувати склад. Є пару дівчат, які у нас на оглядинах. В тих же спарингах з молодіжною збірною України хочемо визначити гравців, які нас підсилять і заключити з ними контракт.

Запланований збір на Драгобраті, кожного року ми туди їздимо. База Драгобрат в районі гори Близниця, там дівчата пройдуть ОФП. Після цього 20-го їдемо на турнір в Міхаловці. Крім "Карпат" та "Ювенти" в турнірі візьмуть участь угорська та польська команди.

Перед збором ми провели по два спаринги з молоджіжною збірною України та Ювентою(Міхаловці). З молодіжкою зіграли перший матч в нічию - 20:20, другий перемогли - 34:26. З "Ювентою" в першому матчі перемогли 28:24, в другому зазнали поразки 30:32.

- Кого уже можете виділити з гравців на оглядинах?

Дуже сподобалася Передрій. По іншим, ще не має чіткої відповіді. Коли будуть заключені контракти ми афішуємо їхні імена.

На збір на Драгобраті команда поїхала 4 серпня. Підготовка ОФП проходитиме під керівництвом тренера клубу Сергія Олександровича Субботіна. Так як 3 серпня Борис Анатолійович вирушив з молодіжною збірною України на чемпіонат Європи в Голандію.

Молодіжний чемпіонат Європи, зіграно два тури

7 августа 2011 г. Іван Паламарчук

З четвертого серпня в Голандії проходить молодіжний чемпіонат Європи з гандболу. Збірна України зіграла два матчі і обидва програла. Перший матч був проти діючих чемпіонів - збірну Норвегії. Вистачило українських дівчат тільки на половину гри. Перший тайм завершився нічийним рахунком - 9:9. Та вже в другій половині сильні норвежки пішли у відрив і переграли українок з різницею у 12 м'ячів - 25:13.

Наступного дня збірна України зустрічалася з господарками змагань, які в першому турі переграли збірну Австрії. Рідні стіни і сильна гра не залишили шансів українкам. Після першого тайму голандки вели 16:8. В другому таймі збірна України виглядала краще, та цього було замало і як результа поразка 34:24. Натомість збірна Австрії, яка не була фаворитом групи і тим паче чемпіонату, створила сенсацію обігравши все туж збірну Норвегії з рахунком 26:21. Наставник австрійок Хельфріда Мюллер, що не ймовірно щаслива від такої перемоги і тепер перед грою з українками у них з'явилися шанси на вихід до вісімки кращих. Матч Україна - Австрія відбудеться сьогодні в 17:00.