Карпати знову виграють і очолюють чемпіонат

Третій ігровий день теж став приємним для вболівальників ужгородської команди, яка знову перемогла. Але почнемо з початку. А розпочав ігровий день матч між Спартою та Галичанкою. Львівська команда досить впевнено почала, та надовго її не вистатачило. Середина першого тайму стала провальною для Галичанки, а Спарта тим часом вирвалася вперед. Перший тайм закінчився на користь криворізької команди 16:10. Другий тайм пройшов за тим же сценарієм. Впевнений початок львів'янок, які за перші десять хвилин забили 8 м'ячві проти 4 суперника. Та провал в середині таймі і до кіцня матчу на полі господарювала Спарта, яка і перемогла.

Матч між Спартаком і Дніпрянкою був більш рівний і більш напружений. Перший тайм за київською командою, дуже активний старт. В другому тайму дівчатам з Херсона вдалося вирівняти гру. Та цього було мало, в результаті перемога Спартака.

Ну і останній поєдинок дня між командами, які в минулому сезоні до останнього туру билися за срібло, Карпати - Податковий Університет. На десятій хвилині Карпати уже поступалися 7:3. До кінця тайму вдалося стабілізувати ситуацію, та все ж на переву команди пішли з рахунком 12:14 на користь податківців. Початок другого тайм пройшов за трошки більшої переваги Карпат, які і наздогнали Університет на 38 хвилині. Друга половина тайму була дуже напружена і можна сказати рівною. Обидві команди дуже багато і агресивно атакували. Доходило до того, що було одночасно два вилучення на дві хвилини в однієї команди. Спочатку податкова в меншості, а потім Карпати. Та дівчатам з Ірпіня бракувало більшої точності, цим і скористоалися ужгородки. В результаті важка перемога Карпат.

Резульати всіх матчів третього дня:

Спарта (Кривий Ріг) - Галичанка (Львів) 31:23 (16:10)

голи

Спартак (Київ) - Дніпрянка (Херсон) 28:26 (15:11)

голи

Карпати (Ужгород) - Податковий університет (Ірпінь) 27:23 (12:14)

голи

По закінченні матчу Карпати - Податковий Університет, вболівальники Карпат проявили напериємний і неспортивний жест в сторону суперника. На поле

з верхньої трибуни полетіли пластикові пляшки. На щастя без наслідків. Гандбольний клуб Карпати просить вибачення за такі дії своїх вболівальників. А також на майбутьнє просимо приходити на мачт і вести себе з повагою до гравців і вболівальників, які прийшли подивитися на спорт, а не на хуліганство.

Напевно дається взнаки третій день ігор підряд. Після матчу тренери були дуже не багатолівними. Тренер податківців Майя Карбунар відмовилася давати будь-які коментарі щодо гри, тільки наголосила на хуліганській поведінці вболівальників, яка її дуже розлютила. Борис Петровський залишився задоволений діями своєї команди, хоч багато помилок, та йому сподобалося. Капітан Карпат Наталія Туркало розказала, що дівчата зціпивши зуби боролися від першої до останньої секунди. Особливо коли в п'ятьох зуміли втримати рахунок, пропустивши м'яч швидко відповіли тим самим. Як виявляється в гандболі є правило "госпадорської половини поля". І стосується воно розминки перед матчем. І хоч тур з'їздний, та правило ніхто не відміняв. Податківці знехтували цим неписаним законом. І за словами Наталі це додали ще більшого стимулу у грі.

У суботу команди відпочиватимуть, а в неділю відбудеться четвертий ігровий день.

Пройдуть наступні матчі:

Податковий Універсистет 14:00 Спарта

Галичанка 16:15 Спартак

Дніпрянка 18:30 Карпати

З Днем народження

30 сентября 2011 г. Іван Паламарчук Вітання2
Сьогодні свій День народження святкує воротар команди Наталя Гайович. Керівництво та колектив клубу щиросердечно вітають Наталю і бажають їй міцного гандбольного здоров'я, щастя, успіхів, великих перемог у житті та спорті.

Суперліга, день другий

Позаду другий день першого етапу. Податковий Університет переграв Глаичанку в десять м'ячів, хоч і забито м'чів в поєдинку було небагато. Знову програла Спарта, цього разу Дніпрянці. Неймовірну результативність у складі Спарти показали Цибуленко, зибивши 16 м'ячів.

А от останній матч дня виявся неймовірно напруженим і видовищним. Карпати повели з самого початку, та Спартак не відставав, постійно тримався на відстані 1-2 м'ячі. Така відстань тривала до 19 хвилини, коли Карпати провели один за одним три м'ячі і мали вже солідний запас. Та Спартак не здався, а навпаки став більш агресивним і вже наступні п'ять хвилин задавав тон у грі. За дві хвилини до кінця першого тайму рахунок був рівним. Та ужгородки зуміли забити ще два м'ячі і на перерву команди пішли з рахунком 16:14.

По перерві команди продовжили темп кінця першого тайму і забивали порціями. Спочатку Карпати, а потім Спартак, який на 43 хвилині вперше в матчі вирвався вперед - 21:20. Наступні п'ять хвилин уже були за Карпатами, які і забили п'ять м'ячів. Свій переможний гол Карпати забили на 53 хвилині. Як не намагався Спаратак вирвати перемогу, та забиті два м'ячі в кінці матчу виявилося замало. На останній хвилині червону картку отримала гравець Спартака Валерія Зоря. З різницею в один м'яч на користь Карпат закінчився цей непростий але цікавий поєдинок.

Результати всіх матчів другого дня:

Галичанка (Львів) - Податковий університет (Ірпінь) - 16:26 (7:17)

голи

Дніпрянка (Херсон) - Спарта (Кривий Ріг) 32:30 (16:11)

голи

Післяматчеві коментарі тренерів

Чемпіон програє, Карпати громлять Галичанку

Завершився перший ігровий день першого етапу суперліги.

Новий сезон минулорічні чемпіони, криворізька "Спарта" починають з поразки від київського "Спартака". Ірпінь переграв Херсон. Ну а "Карпати" впевнено перемогли "Галичанку", контролюючи гру протягом всього матчу. В другому таймі розсікла брову Наталя Туркало, її участь у грі проти Спартака під питанням.

Карпати (Ужгород) - Галичанка (Львів) 41:17 (23:8)

Спарта (Кривий Ріг) - Спартак (Київ) 22:25 (12:10)

голи

Податковий університет (Ірпінь) - Дніпрянка (Херсон) 26:23 (14:10)

голи

Старт сезону

Уже за два тижні розпочнеться новий сезон чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. В сезоні 2011-2012 за чемпіонство боротимуться шість команд: Спарта(Кривий Ріг), Карпати(Ужгород), Податковий Університет(Ірпінь), Спартак(Київ), Дніпрянка(Херсон), Галичанка(Львів). Розпався запоріжський ЗДІА, а новостворена команда на його основі розпочне боротьбу з вищої ліги.

Проходитиме чемпіонат в три епати. Перший і третій етапи — з'їздні тури, другий кругова ситема з виїздними і домашніми матчами, по два в кожному турі. А розпочнеться цей сезон саме з Ужгорода, де з 28 вересня по 3 жовтня пройде перший етап. Усі команди зіграть по п'ять матчів.

Як уже повідомляв головний тернер "Карпат" Борис Петровський, клуб зазнав великих кадрових змін. В декретні відпустки пішли Шолковська та Трав'ян. Залишили клуб  Сапроненко, Карпинець і Калинич. Через серйозну травму на півроку вибула Гайович.

В міжсезоння на оглядних в "Карпатах" побувало багато гравців і деякі з них залишилися в клубі. Із ЗДІА перейшли Ольга Пердрій, Інна Малюченко, Ірина Лозінська. Олена Самар та Владлена Рибкіна в минулому сезоні виступали за "Університет-Спартак", Київ. А також вихованка закарпатського гандболу Юдіт Балог з СДЮШОР "Карпати", Ужгород.

Склад гандбольного клубу "Карпати" заявлений на сезон 2011-2012:

Воротарі: Ірина Яблонська, Юдіт Балог, Наталія Гайович

Напівсередні: Юлія Коломоєць, Інна Малюченко, Наталія Семаль, Ірина Лозінська, Ірина Проніна, Олена Самар, Владлена Рибкіна

Карпати 18:30 ГаличанкаCпартак18:30 Карпати
Под.Універ. 15:45 ДніпрянкаГаличанка16:15 Под.Універ.
Дніпрянка12:00Галичанка
Календар чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2011-2012 років

Закарпатці треті з пляжного гандболу

З 22 по 28 липня проходили серія змагань з пляжного гандболу в м.Іллічівську Одеської області. Вперше була представлена чоловіча команда Закарпатської області в складі: Хімяка А., Батяли В.,Сломінського А.,Губаля О., Шерегія Є., Ваколі О.,Науменко Д, Діденко С.,Уманця В., Іваниці Л., Андрійчук Г., Пальок Д, Шипович О. Команда, яка складається з аматорів гандболу гідно склала конкуренцію професіоналам і посіла: 5 та 9-те місце в Кубку України з пляжного гандболу (де виступила двома командами), третє місце в Кубку Федерації з пляжного гандболу та третє місце в Чемпіонаті України

Особистими нагородами були відзачені: Батяла В. в номінації "Кращий піруетчик" та "Кращий бомбардир", Іваниця Л. "Кращий гравець" та Сломінський А. "Кращий піруетчик" на Кубку України. Змагання проходили на стадіоні для пляжних видів спорту в атмосфері літнього шоу під ритми дискотечних мелодій. Слід відзначити, що більшість гандбольних команд проводили свої літні збори на пісчаних майданчик і мали більше досвіду участі у подібних змаганнях. Будемо надіятися, що наступного сезону Закарпаття в складі чоловічої та жіночої команди знову вийдуть на пісчані майданчики Одещини та порадують своїх вболівальників чудовими результатами та яскравою грою.