З Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує гравець команди Катерина Олексюк. Керівництво та колектив клубу щиросердечно вітають Катерину і бажають їй міцного гандбольного здоров'я, щастя, успіхів, великих перемог у житті та спорті.

З Днем народження!

  

Сьогодні в клубі подвійне свято. Свої день народждення святкують тренер Сергій Субботін та Наталя Семаль.

Керівництво та колектив клубу щиросердечно вітають Сергія та Наталю і бажають їм міцного гандбольного здоров'я, щастя, успіхів, великих перемог у житті та спорті.

Карпати виграють в Дніпрянки

Четвертий день першого етапу розпочав матч між Податковим Університетом та Спартою. Майже повністю оновлені минулорічні чемпіони не змогли здолати більш зіграних подаківців, хоч і дали гідний бій. Матч між Галичанкою і Спартаком виявися не дуже видовищним. За словами вболівальників протягом матчу на полі більше ходили ніж грали гандбол. Но тим не менше впевнена перемога Спартака. В останньому матчі дня Дніпрянка хоч і старалася та все ж не змогла на рівні протистояти Карпатам. Ужгородки досить добре діяли не тільки в атаці, а й у захисті. Після потужного і активного першого тайму, другий тайм був більш млявіший і менш видовищний. Протягом всього матчу в рахунку вели Карпати, а фінальний свисток зафіксува перемогу з різницею у вісім м'ячів.

Рузультати всіх матчів четвертого дня.

Податковий Університет - Спарта 36:33

голи

Галичанка - Спартак 20:34

голи

Карпати - Дніпрянка 24:32

голи

Михайло Милославський, головний тренер ГК "Дніпрянка"

Невистачило майстерності, Карпати виграли абсолютно заслужено. Молоді гравці не виконали настанови на гру. Ми прихильники швидкої гри, та швидкість має бути контрольована. Хто менше помилявся той і виграв. Вони сильніші складом і досвідченіші, беззаперечно. Дуже погана реалізація. При всій повазі до Яблонської, не забивати один на один, стільки семиметрових.

Щодо чемпіонату, то це тільки старт, приблизно п'ять рівних команд. Хоча уже зараз Карпати відриваються. Думаю шанси у всіх, але в Карпат трошки більше.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

На початку другого тайму був хороший відрив тому дали пограти всім гравцям. щоб ті в кого мало награного часу могли себе проявити. Це трохи розслабило, але в основному задоволений.

В загальному, то абсолютно всі команди з кожною грою все краще і краще.

Карпати знову виграють і очолюють чемпіонат

Третій ігровий день теж став приємним для вболівальників ужгородської команди, яка знову перемогла. Але почнемо з початку. А розпочав ігровий день матч між Спартою та Галичанкою. Львівська команда досить впевнено почала, та надовго її не вистатачило. Середина першого тайму стала провальною для Галичанки, а Спарта тим часом вирвалася вперед. Перший тайм закінчився на користь криворізької команди 16:10. Другий тайм пройшов за тим же сценарієм. Впевнений початок львів'янок, які за перші десять хвилин забили 8 м'ячві проти 4 суперника. Та провал в середині таймі і до кіцня матчу на полі господарювала Спарта, яка і перемогла.

Матч між Спартаком і Дніпрянкою був більш рівний і більш напружений. Перший тайм за київською командою, дуже активний старт. В другому тайму дівчатам з Херсона вдалося вирівняти гру. Та цього було мало, в результаті перемога Спартака.

Ну і останній поєдинок дня між командами, які в минулому сезоні до останнього туру билися за срібло, Карпати - Податковий Університет. На десятій хвилині Карпати уже поступалися 7:3. До кінця тайму вдалося стабілізувати ситуацію, та все ж на переву команди пішли з рахунком 12:14 на користь податківців. Початок другого тайм пройшов за трошки більшої переваги Карпат, які і наздогнали Університет на 38 хвилині. Друга половина тайму була дуже напружена і можна сказати рівною. Обидві команди дуже багато і агресивно атакували. Доходило до того, що було одночасно два вилучення на дві хвилини в однієї команди. Спочатку податкова в меншості, а потім Карпати. Та дівчатам з Ірпіня бракувало більшої точності, цим і скористоалися ужгородки. В результаті важка перемога Карпат.

Резульати всіх матчів третього дня:

Спарта (Кривий Ріг) - Галичанка (Львів) 31:23 (16:10)

голи

Спартак (Київ) - Дніпрянка (Херсон) 28:26 (15:11)

голи

Карпати (Ужгород) - Податковий університет (Ірпінь) 27:23 (12:14)

голи

По закінченні матчу Карпати - Податковий Університет, вболівальники Карпат проявили напериємний і неспортивний жест в сторону суперника. На поле  

з верхньої трибуни полетіли пластикові пляшки. На щастя без наслідків. Гандбольний клуб Карпати просить вибачення за такі дії своїх вболівальників. А також на майбутьнє просимо приходити на мачт і вести себе з повагою до гравців і вболівальників, які прийшли подивитися на спорт, а не на хуліганство.

Напевно дається взнаки третій день ігор підряд. Після матчу тренери були дуже не багатолівними. Тренер податківців Майя Карбунар відмовилася давати будь-які коментарі щодо гри, тільки наголосила на хуліганській поведінці вболівальників, яка її дуже розлютила. Борис Петровський залишився задоволений діями своєї команди, хоч багато помилок, та йому сподобалося. Капітан Карпат Наталія Туркало розказала, що дівчата зціпивши зуби боролися від першої до останньої секунди. Особливо коли в п'ятьох зуміли втримати рахунок, пропустивши м'яч швидко відповіли тим самим. Як виявляється в гандболі є правило "госпадорської половини поля". І стосується воно розминки перед матчем. І хоч тур з'їздний, та правило ніхто не відміняв. Податківці знехтували цим неписаним законом. І за словами Наталі це додали ще більшого стимулу у грі.

У суботу команди відпочиватимуть, а в неділю відбудеться четвертий ігровий день.

Пройдуть наступні матчі:

Податковий Універсистет 14:00 Спарта

Галичанка 16:15 Спартак

Дніпрянка 18:30 Карпати

З Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує воротар команди Наталя Гайович. Керівництво та колектив клубу щиросердечно вітають Наталю і бажають їй міцного гандбольного здоров'я, щастя, успіхів, великих перемог у житті та спорті.

Суперліга, день другий

Позаду другий день першого етапу. Податковий Університет переграв Глаичанку в десять м'ячів, хоч і забито м'чів в поєдинку було небагато. Знову програла Спарта, цього разу Дніпрянці. Неймовірну результативність у складі Спарти показали Цибуленко, зибивши 16 м'ячів.

А от останній матч дня виявся неймовірно напруженим і видовищним. Карпати повели з самого початку, та Спартак не відставав, постійно тримався на відстані 1-2 м'ячі. Така відстань тривала до 19 хвилини, коли Карпати провели один за одним три м'ячі і мали вже солідний запас. Та Спартак не здався, а навпаки став більш агресивним і вже наступні п'ять хвилин задавав тон у грі. За дві хвилини до кінця першого тайму рахунок був рівним. Та ужгородки зуміли забити ще два м'ячі і на перерву команди пішли з рахунком 16:14. 

По перерві команди продовжили темп кінця першого тайму і забивали порціями. Спочатку Карпати, а потім Спартак, який на 43 хвилині вперше в матчі вирвався вперед - 21:20. Наступні п'ять хвилин уже були за Карпатами, які і забили п'ять м'ячів. Свій переможний гол Карпати забили на 53 хвилині. Як не намагався Спаратак вирвати перемогу, та забиті два м'ячі в кінці матчу виявилося замало. На останній хвилині червону картку отримала гравець Спартака Валерія Зоря. З різницею в один м'яч на користь Карпат закінчився цей непростий але цікавий поєдинок.

Результати всіх матчів другого дня: 

Галичанка (Львів) - Податковий університет (Ірпінь) - 16:26 (7:17)

голи

Дніпрянка (Херсон) - Спарта (Кривий Ріг) 32:30 (16:11)

голи

Післяматчеві коментарі тренерів