Податкова втратила очки в Херсоні

Протягом п'яти днів Податковий Унверситет та Дніпрянка зіграли між собою чотири матчі. В четвер і п'ятницю були зіграні матчі шостого туру, а в суботу і неділю перенесені матчі першого туру. Якщо глянути на різницю в рахунках, то схоже з кожним днем Дніпрянка добавляла у грі, а натомість подаківці відбавляли. Після трьох поразок, херсонська команда все таки отримала одну перемогу в "гандбольному марафоні". Поразка Податкового Університету дозволила Карпатам відірватися на сім очок в турнірній таблиці.

Суперліга. Жінки. 6-й тур. 2-й етап

Перший ігровий день

Податковий Університет - Дніпрянка 26:18 (12:8)

голи

Другий ігровий день

Податковий Університет - Дніпрянка 23:18 (15:9)

голи

Суперліга. Жінки. 1-й тур. 2-й етап

Дніпрянка - Податковий Університет 21:23

Дніпрянка - Податковий Університет

22:20

Василь Козар: «Ще в першому турі сказав, що Карпати будуть чемпіоном»

Інтерв'ю головних тренерів Карпат та Галичанки після шостого туру.

Василь Козар, головний тренер ГК "Галичанка"

- Ми приїхали дещо неготовим складом. В нас є ряд травмованих гравців, деякі відновилися. Був дебют нашого капітана Марії Білої, яка тільки відновилася після травми. Команда ще не готова. З такою швидкою командою, як Карпати ми старалися зберегти енергію, потужність, здоров'я. В нас іде тренувальний процес. Ми готуємося до великих перемог, наше завдання з роками тільки чемпіонство України. Хай Карпати не ображаються, але з роками ми готуємося дати їм бій. В нас є досвід попереднього року, ми почали форсувати. Дівчата дуже молоді і вести боротьбу з такою командою нам складно. В попередній грі зі Спартаком ми показали хороші гру. Але гарно грати і вигравати, для цього потрібний час і велика робота.

В другому таймі ми грали другим складом. Стараємося всіх дівчат, які сюди приїхали залучати до гри. Щоб усі рівноцінно були на майданчику. Дві наші дівчинки їдуть на збір у збірну України, ми можемо цим похвалитися. Звісно вони на оглядини, але є довіра. Десь трошки береглися, бо хочуть проявити себе. Це Стельмах і Смбатян.

Продовження, інтерв'ю Бориса Петровського

З Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує гравець команди Марина Лєбєдєва. Керівництво та колектив клубу щиросердечно вітають Марину і бажають їй міцного гандбольного здоров'я, щастя, успіхів, великих перемог у житті та спорті.

Знову перемога Карпат, але не легка

Перемога в другому матчі шостого туру далася Карпатам не так легко, як в першому. Відкрили рахунок знову гості і початок матчу матчу був явно за ними. До 14 хвилини львів'янки вели в рахунку 3:5. В господарів не все вдавалося в атаці. Додали Карпати тільки в середині тайму і протягом п'яти хвилин забили п'ять м'ячів. З 12 по 22 хвилини Галичанка не реалізувала жодного моменту. В останній десятихвилинці команди забили по три м'ячі і пішли на перерву з рахунком 11:8 на користь господарів. Другий тайм мало відрізнявся від першого. Початок за львів'янками, а Карпати тільки з середини тайму почали діяти більш впевненіше і результативніше, збільшуючи рахунок на свою користь. В матчі спрацювало те, що не одноразово заявляв головний тренер Карпат Борис Петровський - недооцінка суперника, а саме львів'янок. Галичанка доказала, що навіть після поразки з великим рахунком можна зібратися і дати гідний бій. Карпати на класі і за рахунок кращої витривалості довели матч до перемоги з рахунком 26:19. Найрезультативнішою в матчі була Дарина Кот, яка зіграла сьогодні свою другу гру за Карпати. Чотири з семи м'ячів Дарина забила з семиметрової позначки.

В паралельному матчі туру Спартак на виїзді вдруге обіграв Спарту. В Херсоні Податковий Університет та Дніпрянка сьогодні відпочивали. В наступні два дні команди зіграють перенесені матчі першого туру другого етапу.

Сьомий тур, який мав відбутися 24-25 лютого, перенесено Комітетом за організації та проведення змагань Федерації гандболу України на пізніший строк. Таке прохання подав головний тренер збірної України в зв'язку підготовкою команди до відбору на Чемпіонат Європи. З гравців Карпат на збір національної команди запрошено Наталю Туркало, Інну Малюченко та Ольгу Передерій.

Результати другого ігрового дня шостого туру:

Карпати - Галичанка 26:18 (11:8)

голи

Спарта - Спартак 25:30

Карпати легко виграють в Галичанки

Другу половину сезону Карпати розпочали домашньою грою з львівською Галичанкою. Команди зараз знаходяться на протилежних полюсах в турнірній таблиці.

З перших хвилин Галичанка почала активно атакувати і перші два голи на рахунку гостей. Карпати повільно входили в гру, кілька м'ячів пролетіли повз ворота і стійка при семиметровому. Та така розслабленість господарів тривала недовго. З п'ятої хвилини Карпати "заворушилися" і за кілька хвилин вже вели в рахунку 6:2. Перший тайм для Карпат можна поділити на три результативних періоди, коли вони проводи шість м'ячів підряд і заспокоювалися на кілька хвилин. Проти вісімнадцяти м'ячів ужгородок в першому таймі, львів'янки забили десять. На початку другого тайму на повну відривалися Малюченко і Лєбєдєва вражаючи по черзі ворота суперника. Інна дальніми по центру, а Марина забігами по правій сторіні. Дівчата і стали найрезультативнішими в зустрічі забивши по сім м'ячів.

В другому таймі Галичанка була менш активною, тренер комбінував зі складом. Провали в захисті і слабка реалізацію в атаці. Карпати при повній перевазі спокійно довели гру до переможного кінця - 34:19.

В інших матчах туру Спартак на виїзді переміг Спарту. Матчі Податкового Університету проти Дніпрянки відбулися 16-17 лютого. Обидва матчі на користь податківців.

13 февраля 2012 г. Іван Паламарчук4

Шостим туром другого етапу розпочинається друга половина чемпіонату України з гандболу серед жінок. "Карпати" прийматимуть в цьому турі львівську "Галичанку". Команди вже тричі зустрічалися протягом сезону. На першому етапі ужгородки розгромили львів'янок. А от виїздний перший тур був не таким легким, та "Карпати" двічі перемогли. "Галичанка" протягом сезону "набирає обертів" і грає все краще і краще. Хоч і зустрічаються лідер з аутсайдером, та все ж в Ужгороді очікується  нелегка і цікава гра.

Телеканал Тиса-1 транслюватиме матчі в прямому ефірі.