«Карпати» вилітають з Кубку ЄГФ

Пропустили в Сербії більше м’ячів, ніж забили вдома….
На жаль, ужгородські «Карпати»  закінчили свою участь в Кубку ЄГФ. В містечку Крагуєвац, в Сербії, вони програли «Раднічкам» з різницею в 10 голів – 33:23. І це нівелювало перевагу ужгородського клубу, здобутого в першій грі.  Що сумно, пропустили десятий гол на останній секунді гри.
Розпочали Карпати гру досить погано. Вже на третій хвилині гри ужгородки програвали 3:1. До половини першого тайму різниця в три голи трималася. Далі за карпатки, попри шалений свист трибун, змогли вирівняти гру і навіть вийти вперед. Проте в кінці тайму сербки таки додали і знов повели в три голи.
Це і вплинуло.  А можливо і ще щось. Але після другого тайму сербки просто літали по полю і збільшували рахунок. «Карпати» чинили спротив, але їм просто не щастило. Зокрема, Петровська та Шолковська не забили вихід сам на сам.
Під кінець гри «Раднічки», за шаленої підтримки своїх вболівальників, почали ще більше тиснути і за хвилину до кінця вже повторили рахунок, з яким «Карпати» перемогли 31:22. Малюченко один гол відквітала, але сербки швидко відігралися.
За 4 секунди рахунок був 32:23, який дозволяв «Карпатам» продовжувати боротьбу в Кубку ЄГФ. Але такий рахунок ми просто не втримали….33:23 і ужгородки вилітають з  єврокубків.

Онлайн-трансляція гри "Раднічки" (Крагуевац, Сербія)-"Карпати" (Ужгород)

18 ноября 2012 г. Денис Фазекаш4

Пропонуємо нашим глядачам пряму онлайн-трансляцію матчу Кубку ЄГФ 1\16 фінала між "Раднічками" та ужгородськими "Карпатами" з міста Крагуевац, прямо з арени "Jezero". Початок матч о 18.00. Підтримайте наших в цьому матчі.

Онлайн-трансляція матчу Кубку ЄГФ "Раднічки" (Крагуевац, Сербія)-"Карпати" (Ужгород)

Пропонуємо вам перегляд пряму відео-трансляції гри з арени "Jezero" з Крагуевацу. Початок матчу - 18.00. Приєднуйтесь до перегляду поєдинку та вболівайте за "Карпати".

Ужгородські "Карпати" вже у Сербії

17 ноября 2012 г. Денис Фазекаш1
Гандболістки ужгородських "Карпат" сьогодні вранці прибули до сербського міста Крагуєвацу, де готуватиметься до повторного матчу 1/16 розыграшу Кубку EHF проти місцевої команди "Раднічки". Перший поєдинок, нагадаємо, завершився перемогою "Карпат" - 31:22.
Гандбольний клуб «Карпати» вчора прибув  у Сербію, в містечко  Крагуевац, та готується до гри в рамках 1/16 Кубку ЄГФ з «Раднічками».
Команда виїхала в п’ятницю о 10-тій ранку та проїхавши Словаччину і Угорщину,  та зупинившись для двогодинної прогулянки в Будапешті, приблизно о 3 ночі приїхали в місто Крагуевац.
По приїзду поселилися в «Шумавіце» - трьохзірковому готелі.  Умови проживання досить непогані.
Зранку команда прогулялася міським парком, який знаходиться біля готелю, та трохи розімнулися. Після обіду в гравців був вільний час.
До речі, тренер Борис Петровський, вже встиг оглянути зал для гри – він досить зручний, з гарним покриттям та розрахований на 3,5 тисячі глядачів.
Як вдалося з’ясувати, настрій  в команду  досить бойовий.  Незважаючи на те, що в Ужгороді «Карпати» перемогли «Раднічки» з різницею в 9 м’ячів, «карпатівки» налаштовуються  до гри відповідально – зрештою, вдома сербки  грають досить добре і збиратимуться відіграти потрібну перевагу, незважаючи ні на що.
Вже ввечері «Карпати» проведуть перше тренування в залі поблизу готелю.

«Карпати» з'їздили в Словаччину спостерігати за єврокубками

Вчитися не тільки на своїх помилках, а й на чужих. Гандболістки ужгородських «Карпат» не тільки беруть участь в євро кубках, а й активно спостерігають за іншими матчами.

Так, керівництво клубу минулої неділі вирішило повезти дівчат в сусідню Словаччину.

Там, в невеличкому містечку Михайловці, проходив матч 1/16 фіналу Кубку Кубків між чемпіоном країни тамтешньою «Ювентою» та одним з лідерів російського чемпіонату – командою «Ростов».

Виїзд був цікавим. По обіді «Карпати» у повному складі виїхали з Ужгорода, годину-півтори зачекали на кордоні, і гайда на «Хемкостав Арену». Це майданчик «Ювенти», збудований будівельною фірмою, основним спонсором, спеціально для домашніх ігор команди. Там і відбувся поєдинок. Продовження + фото

Борис Петровський: «Трохи здивований результатом»

Головний наставник ужгородських «Карпат» Борис Петровський задоволений

результатом гри його гандболісток з сербським «Раднічки», проте радіти він ще не

поспішає.

Він зазначив, гра була важка і результат, здобутий його командою, дуже хороший. «Хоч ми і мали дуже мало інформації про цю команду, проте були впевнені – суперник дуже серйозний, - зауважив він. – Це підтвердила і сама гра. З перших хвилин стало зрозуміло, що «Раднічки» набагато сильніші за «Етар 64». Тому той факт, що ми перемогли з такою перевагою навіть стало для мене сюрпризом. Загалом, задоволений рівнем гри нашої команди, хоч і допустили дівчата трохи помилок».

Тим не менше, Борис Петровський радіти поки не поспішає. Адже попереду ще гра-відповідь в Крагуєваці. «Серби сильні ще й тим, що дуже добре грають вдома, - стверджує тренер. -І якщо ми розслабимось, то вони можуть легко відіграти 10 м’ячів. Тому збираємося якомога швидко забути результат цього поєдинку і налаштовуємося на серйозний бій на наступних вихідних».