Молодіжка здобула першу перемогу

23 березня 2018 р. Прес-службаОбговорити

Під керівництвом Василя Козаря українська молодіжка здобула перші очки у кваліфікаційному раунді відбору на чемпіонат Світу.

 

Отбор ЧЕ-2018: Свидетельство о жажде

Украинская сборная была преисполнена желания увезти очки из Страны часов и банков, но теперь придется возвращать сопернику долги 25 марта в Киеве.
 

 більше...

Отбор ЧМ-2018 (U-20): Козар вернулся и вновь ищет козырную карту

Если во взрослом формате наши гандболистки как-то с постоянством не пробиваются на финальные раунды ИГФ, то у молодежной сборной такая мечта остается в повестке дня.
 

 більше...

У чемпіонаті Закарпаття з гандболу загострюється боротьба за медалі

Нагадаємо, що участь у чемпіонаті Закарпаття з гандболу серед чоловічих команд беруть 5 колективів (ДЮСШ м. Берегово, ДЮСШ м. Перечин, «Карпати» (Ужгород), ДЮСШ «Нарцис» (Хуст), ЗУІ м. Берегово).
 

 більше...

Сьогодні матч Швейцарія - Україна

Сьогодні ввечері підопічні Бориса Чижова та Валерія Войналовича проведуть матч в рамках 4-го туру відбору до фінальної стадії чемпіонату Європи з гандболу серед жіночих команд проти збірної Швейцарії.

 

 

Швейцарія - Україна, початок о 21:00.

 

25 березня в Києві відбудеться матч Україна - Швейцарія

У складі збірної України перед матчами проти Швейцарії відбулась зміна

21 та 25 березня жіноча збірна України проведе два матчі проти збірної Швейцарії у відборі до чемпіонату Європи-2018. Перша гра буде виїзною і пройде у  Зіггенталі, а матч 25 березня відбудеться у Києві на головній арені країни — Палаці спорту. Початок о 19.00.
 

 більше...