28 декабря 2012 г. Денис Фазекаш2
Ужгородські гандболістки перемогли в західноукраїнському дербі - 24:16.

"Карпати" повторно розгромили "Спарту"

22 декабря 2012 г. Денис ФазекашОбсудить

«Карпати» повторно розгромили гостей із Кривого Рогу, при чому ще з більшим рахунком 39:20. В першому таймі «Спарта» ще могла нав’язати боротьбу, то в другому чемпіони України просто розтрощили свого суперника. Почали матч «Карпати»  досить впевнено. Відкривши рахунок із семиметрового, ужородки пішли вперед. Щоправда,криворіжнаки цього разу виявилися більш непоступливими, не бажаючи відставати в цій грі від чемпіона. Замкнувшись в захисті, гості непогано проводили контратаки.

більше...

«Карпати» розгромили «Спарту»

Ужгородські «Карпати» впевнено розібралися з криворізькою «Спартою». Єврокубкове загартування у матчах з сербськими  «Раднічками» та товариська

гра із кращою командою Словаччини, «Ювентою», пішла на користь чемпіонам України.

Завдяки такій закалці «карпатівки» впевнено почали гру проти гостей з Кривого Рогу.  Відкривши рахунок у грі Юлія Тарасова задала тон грі. І швидкі голи Туркало, Малюченко та Уманець  довели до того, що вже на 10-ій хвилині

рахунок був 14:4 на користь «Карпат».

Такий впевнений початок трохи розслабив чемпіона України, хоч криворіжанки і не надто користувалися цим. Через такий хід поєдинку тренер ужгородців Борис Петровський навіть випустив самих молодих гравців Світлану Шваб та Лесю Мазюту. До речі, остання навіть відзначилася дебютним голом в Суперлізі.

Під кінець гри криворіжанки трохи натисли та до перерви скоротили рахунок 18:11.

У другому таймі гості гра продовжилася в тому ж дусі. «Карпатівки» зуміли ще трохи натиснути і збільшили відрив до 10 голів, після чого надійно замкнувшись в обороні та граючи на контратаках.

Така гра приносила успіх господарям, дозволивши поступово збільшити рахунок до 19 голів.

Варто додати, що в одній з атак криворіжанок отримала травму голкіпер «Карпат» Наталія Гайович, через що до кінця гри у воротах була Юдіт Балог. Проте вона «каші не зіпсувала»

- навіть змогла відбити 4 семиметрові. І цим  і допомогла своїй команді впевнено перемогти в матчі з рахунком 36:17.

Карпати - Спарта 36:17

Карпати: Гайович, Балог, Уманець (5), Шолковська (1), Мазюта (1), Шваб (4), Семаль (3), Тарасова (3), Лебедева (4), Туркало (8), Малюченко (5), Воронова (2).

Спарта: Смірновяк, Тетеря (4), Єсипчук (1), Бонар (1), Бичко (2), Удовіченко, Каченецька, Компанієць (5), Сутарока, Кирилова, Дронова, Сакера, Каченко (4), Іванова.

"Карпати" гратимуть зі "Спартою"

21 декабря 2012 г. Денис ФазекашОбсудить
Сьогодні ввечері, о 18.00 в спорткомплексі "Юність", ужгородські "Карпати" проведуть наступний матч Суперліги.
Суперником "карпатівок" буде криворізька "Спарта" - багаторазовий чемпіон України. На сьогодні криворіжнаки займають в турнірній таблиці 6 місце.
Тим не менше гра обіцяє бути цікавою, адже кожна українська команда хоче показати себе з найкращої сторони проти чемпіона України.
Прийдіть та підтримайте "Карпати"!
Друга гра выдбудеться завтра, 22 грудня, о 10.45

«Карпати» потренувалися в Словаччині

17 декабря 2012 г. Денис ФазекашОбсудить

І зіграли проти «Ювенти»

Ужгородські «Карпати» перед грою з криворізькою «Спартою» вирішили тренуватися не тільки вдома, а й у Словаччині.  В Михайлівцях вони провели два корисних спаринги з кращою словацькою командою «Ювента».

За два дні ужгородки двічі помірялися силою з цим колективом. Двічі наші дівчата грали з ними на рівних, проте обидва рази «Карпати» програли: 27:30 та 25:30.

Що цікаво, проти закарпатської команди в складі словацького клубу грали дві ужгородки, вихованки  «Карпат» Тетяна Трегубова, яка на сьогодні є чи не найкращою в «Ювенті», та голкіпер Олександра Кребс.   Таня, між іншим, була кращою на майданчику «Хемкостав Арени» і цього разу.

Вона то і закинула за 2 гри 9 м’ячів. Серед нашої команди кращою була Юлія Тарасова, яка за дві гри закинула м’ячів.

Головний тренер ужгородських «Карпат» Борис Петровський залишився задоволеним цим спарінгом. «Ми давно вже не мали ігрової практики, тому гра проти такої сильної команди –хороша підготовка до наступного матчу в українській Суперлізі, - зазначив він. – «Ювента» під час гри вказала нам на наші недоліки, над якими нам слід попрацювати в ці дні».

Б.Петровський повідомив, що ідея спарингу належить якраз словацькій команді. Адже у них так само перерва в чемпіонаті і вони вирішили цей час зайняти товариським матчем. Щоправда, вони планували зіграти з румунським «Клужем», але вони в останній момент не змогли приїхати, тому і запросили ужгородський клуб, з яким налагоджена плідна співпраця. І не пожаліли, адже такі ігри були корисними для обох команд.

"Ювента" - "Карпати" 30:25 (16:8)

"Карпати": Гайович - Шолковська (3), Лебедева (1), Малюченко (5), Уманець (5/1), Шваб, Тарасова (6/4), Семаль (1), Мазюта, Туркало (4), Кильч.

"Ювента" - "Карпати" 30:27 (17:11)

"Карпати": Гайович- Шолковська 5,Лебедева  1, Малюченко 3, Уманець 1, Шваб, Тарасова 9/5, Семаль 3,Мазюта, Туркало (4), Кильч., Скунзяк.

Чорногорія виграла чемпіонат Європи

Збірна Чорногорії перемогла у фіналі суперницю України по групі - Норвегію 34:31 у другому овертаймі і завдяки цьому стала чемпіоном Європи.
Таким чином, чорногорки помстилися норвежкам за поразку у фіналі Олімпійських Ігор в Лондоні, що відбулися у серпні.
Практично вю гру гандболістки з Балкан вели і заслужено перемогли в останньому овертаймі  (11:12, 13:12, 4:4, 3:6)
Третє місце зайняла команда Угорщини, яка перемогла в матчі за "бронзу" господарок турніру - Сербію  41:38 д.в. (21:19, 12:14, 8:5).