"Карпати" перемагають в Миколаєві

15 декабря 2013 г. Прес-служба1
13 грудня в спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу Миколаєва пройшов матч 9-го туру чемпіонату Україну з гандболу серед жіночих команд Супер ліги, де місцева команда "Реал-МОШВСМ-НУК" приймала ужгородські "Карпати".

Ужгородські "Карпати" вдруге переграли миколаївських гандболісток

Гра в суботу виявилась більш цікавішою. Боротьба за володіння м'ячем точилась по всьому майданчику і господарі з усіх сил намагалися перехопити ініціативу та повести в рахунку, але гості не поступалися. Рахунок першого тайму 12:13 на корсть команди з Ужгорода.

"Карпати" їдуть в Миколаїв

10 декабря 2013 г. Прес-служба Новини7
Завтра, 11 грудня, ужгородські гандболістки планують виїзд до Миколаєва, де проведуть ігри в рамках чемпіонату України з гандболу Супер ліги з місцевою командою "Реал-МОШВСМ-НУК".
В 9-му турі також відбудуться матчі київського "Спартаку" проти команди "ПУ-ДПС-БВУФК" з Ірпеня та херсонська "Дніпрянка" прийматиме вдома львівську "Галичанку".
Матчі за участю "Карпат" відбудуться  13 грудня о 18:30, та 14 грудня - 11:00.
Ігри обслуговуватимуть судді національної категорії Максим Єськов та Андрій Кулачек, делегат ФГУ - Олександр Людовік.

"Карпати" повторно переграли київський "Спартак"

8 декабря 2013 г. Прес-служба2
Вчора, 7 грудня відбулась повторна зустріч ужгородських "Карпат" та київського "Спартака" в рамках 8-го туру чемпіонату України з гандболу Супер ліги.

Ужгородки перемогли киян.

6 декабря 2013 г. Прес-служба1
Cьогодні ввечері ужгородські «Карпати» переграли київський «Спартак» в рамках чергового матчу Суперліги. Програючи в першому таймі, чемпіонки змогли ще до перерви виправити становище та вийти вперед. А вже у другому таймі впевнено дотиснули своїх суперниць — 28:19.

Трегубова зацікавлена в отриманні словацького громадянства

6 декабря 2013 г. Прес-служба4
Жіноча збірна Словаччини з гандболу найближчим часом підсилить правий край. В отриманні громадянства зацікавлена ліворука гравчиня, ужгородка - Тетяна Трегубова.

Двадцятичотирьохрічна гандболістка розповіла, прес-службі гандбольногто клубу "Ювента" Міхайловце, що вже цієї весни готова захищати кольори збірної Словаччини в кваліфікаційних матчах проти Угорщини та Хорватії.