«Спартак» - «Карпати» - бойова нічия, перемогла команда «Податкового університу»

10 марта 2012 г. Прес-служба Просмотров: 2055 RSS 2

За підсумками двох поєдинків у Броварах – бойова нічия. Виграла хіба-що команда «Податкового університету», яка двічі переграла «Галичанку». Вона ж бо скоротила на два очки відрив від підопічних Бориса Петровського і втекла ще на 2 очки від«Спартака». Виїзний тур для ужгородців був не з легких, та й «Спартаку» Олександра Гурського відпочивати не довелось. Наскільки задоволені двома очками обидва тренери – далі в інтерв’ю.

Що завадило ужгородським гандболісткам здолати «Спартак» в першому поєдинку?

Борис Петровський: «Насамперед, проблема ігрової практики. В Ужгороді не було спаринг-партнера. «Спартак» провів товариські зустрічі з «податківцями», «Університетом», Броварським вищим училищем фізичної культури. До речі, з цієї команди до нас прийшла Кот. Та й гравці за індивідуальною майстерністю вище «Карпат»

Олександр Гурський: «Ми діяли злагоджено. У команди було велике бажання перемогти, оскільки перед нами стоїть завдання увійти до трійки лідерів, а відтак отримати звання майстра спорту. І дівчата, нарешті, мене почули, почули моє бачення цієї гри…»

У другій зустрічі «Карпати» для «Спартака» були не прохідними.

Борис Петровський: «Зіграли добре в захисті, в своєму стилі. Зламали їх стиль. Суперники збивали темп, час тягнули. А в підсумку - ще «підсіли» фізично. Ми їх просто перебігали, при чому – командно. Дівчата виконали передігрові настанови тренера…»

Олександр Гурський: Я погоджуюсь з колегою. Ми завжди програвали «Карпатам» у швидкості, другий поєдинок – не виняток.

Наскільки Ви задоволені двома очками – з чотирьох можливих?

Борис Петровський: «Спартак» - легендарний клуб. Він в Книзі рекордів Гіннеса – не кожному доводиться вигравати у 13-кратного володаря «Кубку чемпіонів». Тож, гадаю, це позитивний результат».

Олександр Гурський: «Звичайно, задоволений. І я, і моя команда, а, зрештою і будь-яка інша, прагне виграти у лідера чемпіонату. Це мій дебют. Петровського я ще не обігрував…»

Наступну зустріч «Карпати» проведуть вдома із «Податковим університетом», «Спартак» - з «Дніпрянкою». Наскільки вони будуть складними?

Борис Петровський: «Надважкі будуть ігри, оскільки команда дуже добре вкомплектована. Вона зіграла 4 єврокубкові поєдинки, 1 з яких виграла. І чотири гри з «Дніпрянкою», де здобула 3 перемоги, тобто колектив зіграний, на відміну від нас.

Олександр Гурський: «Не люблю прогнозувати і не буду. Те, що гра буде складною – факт навіть для новачка у гандболі».

Віталій БІРОВЧАК
Київ-Ужгород

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Вопрос Виталию, или кто смо подсказать. Игры 8-го тура на какие числа запланированы? Спасибо!

  2. 2012-03-11 в 14:38:51 | Аноним

    30-31 марта

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)