Україна та Норвегія не вийшли з групи

В неділю відбувся третій тур попереднього раунду молодіжного чемпіонату Європи. Збірна України зустрічалася зі збірною Австрії, яка перед цим обіграла Норвегію. Австрійки з перших хвилин контролювали ситуацію на полі і після першого тайму українки поступалися 10:17. По перерві наша збірна оговталася і наздогнала австрійок - 17:18. Сильну гру показали Юлія Андрійчук та Іванна Мигович. Проте відпочивши на поле вийшла лідерка австрійської збірної Соня Фрай і забила чотири м'ячі поспіль. Фінальний свисток зафіксував рахунок 24:29 не на користь збірної України. Кращими в матчі визнано Юлію Андрійчук та Соню Фрай.

В паралельному матчі групи B збірна Голандії перемогла збірну Норвегії, яка вважалася фаворитом змагань. При чому після першого тайму норвежки вели у рахунку 13:12. Кінцевий результат 31:25 на користь Голандії.

Таким чином збірні України та Норвегії вилітають в проміжний раунд де попадають у групу I1 разом з збірними Росії та Словенії. Результати між командами в попередньому раунді зберігаються. Голандія та Австрія в основновному раунді зіграють зі збірними Румунії та Іспанії, які перемогли в групі А.

Результати усіх матчів, статистика та розклад ігор на сторінці чемпіонату.

Карпати готуються до нового сезону

З початку липня команда "Карпати" розпочала підготовку до нового сезону. Про процес підготовки і стан команди розповів головний тренер клубу Борис Анатолійович Петровський:

У нас важка ситуація, бо дуже сильно змінився склад. Нашу команду покинуло декілька гравців стартового складу. Шолковська та Трав'ян пішли в декретну відпустку. Розірвали відносини із Сапроненко. На оглядинах в іноземних клубах Коломоєць та Семаль. Серйозної травми зазнала Гайович, зараз в процесі підготовки до операції. Також команду покинули Карпинець і Калинич. Це дуже серйозні втрати, так як це ключові гравці. Команда змінилася більше, як на 50% і нам треба заново формувати склад. Є пару дівчат, які у нас на оглядинах. В тих же спарингах з молодіжною збірною України хочемо визначити гравців, які нас підсилять і заключити з ними контракт.

Запланований збір на Драгобраті, кожного року ми туди їздимо. База Драгобрат в районі гори Близниця, там дівчата пройдуть ОФП. Після цього 20-го їдемо на турнір в Міхаловці. Крім "Карпат" та "Ювенти" в турнірі візьмуть участь угорська та польська команди.

Перед збором ми провели по два спаринги з молоджіжною збірною України та Ювентою(Міхаловці). З молодіжкою зіграли перший матч в нічию - 20:20, другий перемогли - 34:26. З "Ювентою" в першому матчі перемогли 28:24, в другому зазнали поразки 30:32.

- Кого уже можете виділити з гравців на оглядинах?

Дуже сподобалася Передрій. По іншим, ще не має чіткої відповіді. Коли будуть заключені контракти ми афішуємо їхні імена.

На збір на Драгобраті команда поїхала 4 серпня. Підготовка ОФП проходитиме під керівництвом тренера клубу Сергія Олександровича Субботіна. Так як 3 серпня Борис Анатолійович вирушив з молодіжною збірною України на чемпіонат Європи в Голандію.

Молодіжний чемпіонат Європи, зіграно два тури

7 серпня 2011 р. Іван Паламарчук

З четвертого серпня в Голандії проходить молодіжний чемпіонат Європи з гандболу. Збірна України зіграла два матчі і обидва програла. Перший матч був проти діючих чемпіонів - збірну Норвегії. Вистачило українських дівчат тільки на половину гри. Перший тайм завершився нічийним рахунком - 9:9. Та вже в другій половині сильні норвежки пішли у відрив і переграли українок з різницею у 12 м'ячів - 25:13.

Наступного дня збірна України зустрічалася з господарками змагань, які в першому турі переграли збірну Австрії. Рідні стіни і сильна гра не залишили шансів українкам. Після першого тайму голандки вели 16:8. В другому таймі збірна України виглядала краще, та цього було замало і як результа поразка 34:24. Натомість збірна Австрії, яка не була фаворитом групи і тим паче чемпіонату, створила сенсацію обігравши все туж збірну Норвегії з рахунком 26:21. Наставник австрійок Хельфріда Мюллер, що не ймовірно щаслива від такої перемоги і тепер перед грою з українками у них з'явилися шанси на вихід до вісімки кращих. Матч Україна - Австрія відбудеться сьогодні в 17:00.

результати усіх матчів та турнірні таблиці

Чемпіонат Європи серед молодіжних команд

З 4 по 14 серпня в Нідерландах відбудеться Чемпіонат Європи серед жіночих молодіжних збірних команд. Україна потрапила в групу В разом із збірними Норвегії, Нідерландів та Австрії. Проти збірної Норвегії наші дівчата зіграють у матчі-відкритті турніру 4 серпня. Скандинави є діючими чемпіонками Європи.

07.08.2011 16:00 Україна - Австрія

З двадцятого липня молодіжна збірна України проходить тренувальний збір в Ужгороді. Тренери команди розказали про підготовку і стан команди до чемпіонату Європи.

"Карпати" зіграють з фіналістом. Жеребкування єврокубків

Сьогодні у Відні відбулося жеребкування попередніх раундів єврокубків сезону 2011/12. Першим було кинуто жереб в Кубку Виклику де виступатимуть херсонська "Дніпрянка" та ірпінський "Податковий Університет". Суперником "Дніпрянки" в третьому раунді буде грецький "ПАОК" із Салоніки. Податківці стартують в турнірі з 1/8.

Уболівальники Карпат з нетерпінням чекали жеребкування в Кубку ЄГФ, де виступатиме наша команда. "Карпати" розпочнуть боротьбу з третього раунду. Суперником нашої команди буде минулорічний фіналіст турніру - данський "Team Tvis Holstebro". Матчі відбудуться 5-6 та 12-13 листопада 2011 року. Перший матч "Карпати" проведуть Данії.

Всі результати жеребкування

Наталія Гайович: "Проти "Податкової" довелося вийти із травмованим коліном"

Цьогорічний сезон для жіночого гандбольного клубу "Карпати" (Ужгород) став пам'ятним. Команда вперше за свою історію виборола звання віце-чемпіона України. Свій внесок у загальнокомандний успіх внесла Наталя Гайович, котра, перебравшись до Ужгорода зі Львова, практично з перших матчів стала основним воротарем "Карпат".

– На початку сезону керівництво клубу поставило перед нами завдання потрапити у п'ятірку кращих, тобто - потрапити у зону єврокубків, - пригадує Наталія ГАЙОВИЧ. - А коли ми успішно відіграли матчі з'їзного й роз'їзного турів, то уже і в самих гравців з'явилося бажання поборотися за медалі чемпіонату. Після Нового року нам і надалі вдалося демонструвати стабільну гру й тому дуже хотілося втримати завойовану другу позицію. За срібні медалі довелося боротися практично до кінця сезону й лише перемога над основним нашим конкурентом "Податковим Університетом" у передостанньому матчі зробила нас недосяжними. Відтак, "Карпати" вперше у своїй історії стали віце-чемпіонами України. До того команда з Ужгорода кілька разів була бронзовим призером вітчизняної суперліги.

– Наталія, зізнайся, коли зі Львова перебиралася до Ужгорода, відчувала, що будеш основним воротарем команди?

– Нічого секретного не має. Усі, хто цікавиться гандболом, пам'ятають, що коли я остаточно вирішила залишити "Галичанку", то мені прогнозували місце на лаві запасних ужгородських "Карпат". Адже там - Ірина Яблонська, член молодіжної збірної України. Та наполегливі тренування зробили свою справу й тренер вирішив, що я достойна у більшості матчів захищати ворота з перших хвилин. Не хочу казати, що я твердо основний воротар і без мене команда не здобула б медалі, але робила все можливе, аби "Карпати" якомога менше пропускали м'ячів. більше...