Борис Петровський: «В Болгарії ми ще раз довели хто сильніший»

Головний тренер «Карпат» Борис Петровський  заявив, що «Карпати» в грі-відповіді другого раунду Кубку ЄГФ особливо не мали проблем і впевнено перемогла з рахунком 40:28.

Про це він розповів KarpatNews сьогодні, 21 жовтня.

Він зазначив, що з першої до останньої хвилини гри його команда вела в рахунку. Зокрема, тільки перший тайм закінчився з відривом  +12. На другу половину гри керівництво «Карпат» навіть випустило на поле навіть молодих гравців Воронову, КільчШвабБалог та інших.

«Ми зіграли досить добре і вдруге довели, що наш клуб сильніше за болгарок, - зазначив він. – Цього разу наш суперник навіть не жалівся суддівство».

За словами Бориса Петровського, зустріли їх досить добре. Жили вони на базі біля лісу. Єдине на що жалілися – на дорогу, адже їхати довелося 23 години.

«Містечко Велике Трново, де проходила гра, досить маленьке, таке як Ужгород, - розповів Б. Петровський. -  Та і зал просто чудовий. Одним словом, в Болгарії є всі умови для розвитку цієї гри».

За його словами, подивитися на гру з «Карпатами» прийшло близько тисячі глядачів. Ажіотаж був би і більшим, проте саме в цей день проходило футбольне дербі – «Левскі-ЦСКА». Тому увага великотрновців була прикута до екранів телевізорів.

«В цьому місті велика увага до клубу «Етар-64», проте останнім часом вона трохи спала, - зізнався тренер. – Зрештою, цей клуб вже 5 років чемпіон, тому і інтриги в чемпіонаті майже немає».

До речі, на грі були присутні представники «Раднічкі» з Сербії, які будуть наступним суперником «Карпат» в Кубку ЄГФ.

"Карпати" переконливо перемагають в Болгарії й виходять до наступного раунду Кубку ЄГФ

21 октября 2012 г. Денис ФазекашОбсудить
foto

Ужгородські "Карпати" в повторному поєдинку 2 раунду Кубку ЄГФ ще більш переконливо здолали чемпіона Болгарії - клуб "Етар-64". Рахунок матчу в спортзалі "Василь Левські" міста Велике Трново - 28:40, засвідчив не лише значну перевагу ужгородських гандболісток над болгарськими, але й те, що "Карпати" продовжать й надалі виступи в єврокубках.

Гандболістки "Карпат" від початку поєдинку захопили ініціативу і в середині першого таймсу практично зняли усі питання щодо того, хто далі продовжить виступи в кубку ЕГФ. Результат прершого тайму - 23:11 на користь ужгородок.

У другому таймі "Карпати" також впевнено контролювали хід матчу, довівши загальну ігрову перевагу в 22 м'ячі. Найрезультативнішою гандболісткою у складі "Карпат" стала Інна Малюченко. В її активі - 5 закинутих м'ячів.

По 4 голи у свій актив записали Лозинська та Шовковська, по три у ворота суперників закинули Туркало та Воронова.

Більш детальний звіт та коментарі гравців та головного тренера команди чекайте згодом - після повернення "Карпат" до Ужгорода.

Борис Петровський: «Мали забити набагато більше»

Головний тренер «Карпат» залишився задоволений результатом гри його команди з «Етар-64» з Великого Трново (Болгарії).

Він зазначив: «Трохи переймалися за результат. Зрештою, насторожено віднеслися до «Етару-64», адже фактично нічого не знали про них. До того ж, вони мали ігрову практику в своєму чемпіонаті, а у нас була місячна перерва у Суперлізі і це могло сказатися на грі. Та і міжнародного досвіду в наших гравців практично не було». За його словами, через це його гравці і нервували на початку та забили так мало м’ячів.

«Чесно кажучи, якби мали більше досвіду і впевненості, забили б набагато більше. Ми досить багато моментів втратили. Тепер будемо старатися зіграти в Болгарії якнайкраще», - додав Б. Петровський.

Президент «Етар-64»: «В Ужгороді чудова команда та хороші умови для гандболу»

Президент чемпіона Болгарії з гандболу Атанас Атанасов  заявив, що його команда так крупно програла саме через помилки арбітра з Латвії.
Про це він повідомив 13 жовтня, після гри 2 раунду  Кубку ЄГФ «Карпати»-«Етар-64» .
Він зазначив, що його командна гарно грала, але це було до 15-ої хвилини гри. «Потім було 4-5 помилок арбітра з Латвії, що дозволило  «Карпатам» заспокоїтися та вийти вперед. Ми не заслуговували такого рахунку – ну максимум програли по грі 10 голів, все інше через помилки арбітрів. До того ж, не слід було так жорстоко карати нашого лідера Шир Вакрат – вона ж не спеціально фолила », - додав він.
Ще одна причиною , чому болгарки програли,  А. Атанасов вважає високий рівень «Карпат».
«Ми готувалися до цієї гри, - зізнався президент. - Дивилися по інтернету всі 6 стартових ігор ужгородок в чемпіонаті України. Але мушу констатувати,  що рівень вашого гандболу набагато сильніше за болгарський. Тим більше, ми останні 4 роки не маємо конкуренції у внутрішньому чемпіонаті. Тому і рівень нашої гри поступається українському».
Також  А. Атанасов зазначив, що в Ужгороді їх  дуже добре зустріли і загалом в місті є чудові умови для гандболу.

«Карпати» розгромили чемпіона Болгарії 34:17

Ужгородські «Карпати» просто розірвали чемпіона Болгарії команду «Етар-64» 34:17 в рамках 2 раунду Кубку ЄГФ – другого за престижністю європейського турніру серед жінок. Чемпіон України виявився не гостинним для південних спортсменок і впевнено переміг в своїй першій євро кубковій грі цього сезону, програючи лише перші 5 хвилин.

Цього дня підтримати «Карпати» прийшла чи не найбільша кількість вболівальників за останні роки.

Звісно це, а ще старт євро кубків не могли не сказатися на психологічному настрої «карпатівок».

Через це розпочали вони гру досить нервово і часто помилятися. Цим скористалися болгарки і вже в дебюті забили два «сухих мяча». Проте за карпатки заспокоїлися, зрозуміли, що з чемпіоном Болгарїі можна грати і завдяки двом голам Дарини Кот та влучному удару Олени Уманець вийшли вперед 3:2. До середини першого тайму команди швидше обмінювалися ударами. І наскільки добре грала наша Наталія ГАйович, відбивавши удар за ударом, настільки погано відіграла атака «Карпат», змарнувавши чимало нагод. Проте це тривало не довго. Спочатку Юлія Тарасова вдало реалізувала семиметровий, а потім ужгородок «прорвало». «Карпати» почали забивати і не просто відірвалися, а по-нахабному продемонстрували - «хто в «Юності» господар».

Супернадійна гра Наталії Гайович, впевнений захист «Карпат», вдала атака і господарі вже ведуть в рахунку 10 голів.

На користь за карпаток зіграв ще один факт – вилучення з майданчика лідера «Етар-64», кращого гравця Ізраїля Кіри Варнак. В одній з контратак вона просто знесла Наталію Петровську, за що отримала червону картку – вилучення до кінця гри. На цьому перший тайм і закінчився з рахунком 15:5 на користь господарів.

Друга половина зустрічі розпочалася з влучного пострілу капітана «Карпат» Наталії Туркало.

Болгарки почали грати все агресивніше, проте господарі вміло ловили їх на помилках, збільшуючи відрив. До середини тайму, завдяки просто чудовій грі Гайович та старанням «Карпат» відрив вже був за 15 мячів. А на 22-ій хвилині Юлія Тарасова закинула гостям 30-ий гол.

А вже на останній хвилині Аліса Шолковська, яка також провели непоганий матч, забила останній гол господарів, зафіксувавши рахунок 34:17.

До речі, кращим гравцем зустрічі диктор оголосив голкіпера Наталію Гайович.

З таким комфортним відривом «+17» через тиждень «Карпати» завітають у Болгарію, а саме в місто Велико Трново для матчу-відповіддю, де і визначиться учасник третього раунду Кубку ЄГФ.

Борис Петровський: «З болгарками нас чекає дуже складна гра»

На ужгородські «Карпати» в суботу, 13 жовтня, чекає досить складна гра.

Про це повідомив головний тренер Борис Петровський.

За його словами, «Етар-64» з Великого Трново – лідер чемпіонату Болгарії. В минулому турі вони каменя на камені не залишили від свого суперника у внутрішньому чемпіонаті, вигравши 28:12.

«В їх складі грає декілька досвідчених гравців за 30 років, а одній гандболістці взагалі 42. Це свідчить про те, що команда зіграна та досвідчена, - зазначив він. – Плюс – в їх складі грає кращий гравець Ізраїлю, який в клубі цього сезону є кращим бомбардиром».

Наразі ужгородки активно готуються до гри в «Юності». 9 жовтня повернулися до команди Наталія Туркало та Олена Уманець, які грали за національну збірну на турнірі «Кубок Карпат» в Румунії.

На жаль, є в команді і втрати. Зокрема, є травми у Марини Лєбєдєвої, Ірини Лозинської та Наталії Гайович. Щоправда, остання таки зможе взяти участь у грі з «Етаром-64». Зрештою, в команді без неї всього один голкіпер.

Самі болгарки приїдуть в Ужгород вже завтра, 12 жовтня. В п’ятницю о 18.00 проведуть в «Юності» перше тренування.