Продовження гандбольного св'ята.

24 августа 2013 г. Прес-службаОбсудить

Сьогодні в спортивному комплексі "Юність" відбудеться продовження змагань з гандболу серед жіночих команд за Кубок олімпійської чемпіонти Ніни Гецко.

О 14 : 00 у двобої зійдуться наші близькі закордонні сусіди, "Олімпія-Бескид" Польща - "Дева" Румунія. Полячки показали в грі, що їх не можна недооцінювати, а румунки спробують нас здивувати.
В 16 : 00 на Вас, шановні вболівальники, чекає не менш запекла боротьба, "Карпати" Ужгород - "Галичанка" Львів.

Україна святкує День Незалежності

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає День Незалежності. 22 роки тому Верховна Рада УРСР прийняла "Акт проголошення незалежності України", в якому закріпила бажання країни бути суверенною державою.

Пізніше, 1 грудня того ж року, на Всеукраїнському референдумі більше 90% українців підтримали це рішення, а Україна отримала омріяну самостійність.
Свято Незалежності Рада призначила вже після референдуму – 20 лютого 1992 року.
 Щороку українці весело святкують цей день. Традиційно відбуваються масові гуляння та виступи, а ввечері в небі спалахують сотні феєрверків.
За матеріалами: ТСН.ua

Тріумфи та поразки першого дня.

23 августа 2013 г. Прес-службаОбсудить

Відбулись незначні зміни в організації змагань, але це не вплинуло на результат і вболівальники гандболу змогли насолодитися чудовою грою.

Розпочали змагання команди зі Львова та з Польщі. Перша половина гри закінчилась на користь львів'ян, 17-10. На перерві, тренер польської команди знайшла хороші слова для підтримки своєї команди і загальний рахунок матчу 29 -30, на користь команди з Нового Сончу.

"В першому таймі ми були дещо рослаблені, дівчата багато сміялися, тому було багато помилок, але в другому таймі відбулись зміни в захисті і тому загальним рахунком я задоволена" - сказала тренер команди Новий Сонч, "Олімпія-Бескид".

Після матчу відбулась церемонія відкриття, гості з Румунії дещо спізпінилася, але на настрій це не вплинуло.

Наступня гра була дуже цікавіша, тому що місцева команда приймала команду з міста Дева (Румунія).

Гравці билисися за кожен м'яч і перша половина матчу закінчилась з рахунком 18-18. В другому таймі, господарі краще себе відчували з захисті, тому загальний рахунок гри 36-33, на користь ужгородських "Карпат".

Кубок олімпійської чемпіонки Ніни Гецко

І ось початок змагань вже за декілька годин,а наші гості насолоджуються мальовничим краєм, снідають та відпочивають в гостинних готелях Ужгорода. В нас невеличкі зміни у проведенні змагань, оскільки команда з Угорщини не зможе прийняти участь в Кубку Ніни Гецко, організатори змагань запросили Львівську "Галичанку", яка також буде гідним суперником в боротьбі за трофей.

25 серпня 2013 року
Карпати-Арена, готель-ранчо "Золота гора"
10 : 00 "Галичанка" Львів (Україна)- "Олімпія-Бескид" Польща;
12 : 00 "Карпати" Ужгород (Україна)- "Дева" Румунія;
13 : 30 Офіційне закриття змагань та нагородження переможців.

В Ужгород приїжає Новий Сонч.

21 августа 2013 г. Прес-службаОбсудить

З історії клубу нам відомо, що він утворився внаслідок
злиття команд МКС Бескиди та Олімпія, і з 2011 року в польській жіночій супер-лізі
з’явився новий конкурент на чемпіонство. Першим президентом клубу було обрано –
Йозефа Пізика, колишнього голову клубу Олімпія. А весною 2012 року Олімпія-Бескид
з Нового Сонча була визнана найуспішнішою командою першого дивізіону. На сьогоднішній день президент клубу - Веслав Рутковський.

У сезоні 2012/2013 року у звязку з нестабільним фінансовим становищем дуже

часто змінювались керівні органи клубу. Але зараз під керівництвом тренерського

колективу Здіслава Уси та Лусіни Зігмунт команда отримала друге життя.

Останні товариські матчі з польським СПР Олькуш

кажуть про те, що команда зараз знаходиться в чудовій фізичній формі і

ужгородкам буде не просто пройти мури польського захисту.

«Карпати» змагатимуться з угорками, румунками та польками

20 августа 2013 г. Денис Фазекаш1

З 23 по 25 серпня

в Ужгороді стартує міжнародний товариський турнір за участі «Карпат». В спорткомплекс